Vodafone Taahhüt Sorgulama

Vodafone Taahhüt Sorgulama

Vodafone Taahhüt Sorgulama

3 büyük GSM operatörlerinden birisi olan Vodafone abonelerine faturalı ve faturasız hat imkanı tanımaktadır.  Vodafone Taahhüt Sorgulama Faturasız hat kullanıcılarının yükledikleri kadar dakika, kısa mesaj ve internet hakkı bulunurken sürpriz faturalarla karşılaşma gibi bir korkuları olmaz. Faturalı hat kullanıcıları ise Vodafone’nun sağladığı kişiye uygun paket tarifeleri ile tatsız sürprizlerden kurtulmuş olurlar. Yalnız bazı tarifelere geçmek için Vodafone ile hat sahibi arasında bir taahhüt imzalanması gerekir. Örneğin 6 ya da 12 ay Vodafone’da kalma sözü ile daha farklı fırsatlar sunulur. Bu taahhüt cihaz kampanyalarında da sıkça duyulur. Vodafone’nun vaad ettiği fırsatları yerine getirmesi için kullanıcınında belli bir süre Vodafone’da kalması gerekir. Bu taahhüt ile iki tarafta anlaşır. Eğer kullanıcı zamanından önce cayar sözünü tutmazsa bazı ödeme tutarlarını kabul etmiş olur.
İşte bu yüzden taahhüt zamanının ne kadar kaldığı ve ne zaman biteceği oldukça önemlidir. Bunu öğrenmek isteyen Vodafone aboneleri için bir çok yol vardır.
Taahhütün Ne Zaman Biteceğini Öğrenmek İçin İzlenecek Yol
Öncelikle internet üzerinden Vodafone’nun resmi internet sayfası olan www.vodafone.com adresine girilir. Daha sonra bu sayfada online self servis yazan yere tıklayarak açılan sayfadaki telefon numarası ve şifre istenilen yerler doldurulmalıdır. Eğer ilk defa online self servis sayfasına giriyorsanız bir şifreye ihtiyacınız olacaktır. Ayrıca şifreyi unutmuş iseniz de aynı yolu izlemelisiniz.

Vodafone Taahhüt Sorgulama nasıl Yapılır ?

Bunun için cep telefonunuzdan S yazıp 7000’e kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. böylece cep telefonunuza yine kısa mesaj ile gelen şifreyi kullanarak online self servis sayfasına girebilir ve buradan taahhütünüzle ilgili tüm detayları görebilirsiniz. İsterseniz telefonunuzdan da self servis hizmetine girip yine verdiğiniz taahhütün ne zaman biteceğini kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ise oldukça basit. *7000#’ i tuşlamak ve arama tuşuna basıp ekranınızdaki menüden istediğiniz bilgiye ulaşmak. Ayrıca taahhüt öğrenmek için yapılan tüm bu işlemler ücretsiz olmaktadır.
Bunların dışında telefonunuzdan 7000’i arayarak sesli yanıt self servis hizmetini arayıp oradan da istediğiniz bilgilere ulaşmanız sağlanırken, dilerseniz müşteri hizmetlerine bağlanarak canlı destek ve bilgi alabilirsiniz.

About admin

79 queries 0,638