Vodafone Taahhüt Sorgulama

Vodafone İnternet Paketi

Vodafone İnternet Paketi

Vodafone’nun pek çok internet paketi bulunmaktadır. Özellikle günümüzde tüm işlerimiz internet ortamında halledilirken, bu seçeneklerin fazla olması kullanıcıların oldukça işine yaramaktadır. Vodafone İnternet Paketi
Vodafone’nun Hat Sahiplerine Sunduğu İnternet Paketleri
Gençleri hiçbir zaman unutmayan Vodafone gençlere özel internet paketleri hazırlamış. Faturasız gençlerin yaralanabileceği bu pakette aylık 24 TL ve 18 TL karşılığında 50 MB ve 1 GB internet bulunuyor.
Vodafone faturalılar da cepten rahat rahat internete girebilsinler diye Net Avantaj paketleri hazırlamış. Bu pakette farklı fiyatlarda farklı internet seçenekleri mevcut bulunmakta. Böylece her bütçeye uygun paketler Vodafone müşterilerinin hizmetine sunulmuş görünüyor.
Vodafone’nun Faturasız Süper İnternet paketleri ise faturasız hat sahiplerinin istedikleri gibi doya doya internete girmelerini sağlıyor. Müşteri istemediği sürece paket aşımı olmuyor ve bu paket yine farklı fiyatlarla farklı internet sunduğu için en ihtiyacınız olanı ya da size en uygun fiyatlı olanı seçmek gibi bir lükse sahip oluyorsunuz. Haberiniz olmadan paket aşımı olmadığı için korkusuzca internette dolaşabilir ve arkadaşlarınızla iletişim kurabilirsiniz.
Facebook-Twitter Paketi
Eğer Vodafone abonesi iseniz ve interneti en çok facebook ya da twitter için kullanıyorsanız Vodafone tam size göre bir paket hazırlamış. Facebook – Twitter + 20 MG Paketi: Bu paketi almanız durumunda ilk ay ücretsiz kullanma avantajınızda var. Ayrıca içindeki ekstra 20 MB internetin bulunması da sizin kormadan internette dolaşmanızı sağlıyor. Bu paketten tüm faturalı ya da faturasız turkcel hat sahipleri yaralanabiliyor. Aylık 6 TL’ ye Facebook ve Twitter için 350 MB + diğer internet kullanımları içinde 20 MB data kullanım hakkı bulunuyor. Bu paketi kullanan paket aşımı olmayacağını ama diğer kullanımlar için ücret ödeyeceklerini bilmedirler. Bu pakete sahip olma ise oldukça basit, ABONE YENIFT yazıp 3636’ya kısa mesaj göndermeleri yeterli olmaktadır. Bu mesaj ücretsizdir. Ayrıca Facebook-Twitter abonelerinin süre bazlı yani saatlik, günlük ya da haftalık paket alabilmeleri de ayrıca bir rahatlık sağlamaktadır.
BlackBerry Data Servisi ile de faturalı ve faturasız hat sahipleri kolayca internete bağlanıp arkadaşlarıyla sohbet edebilirler. Bunun için önce Vodafone müşteri hizmetlerini arayarak abone olunmalı ve size uygun olan servisi seçerek internete girebilirsiniz.

About admin

56 queries 0,345