Vodafone Fatura Sorgulama

Vodafone Fatura Sorgulama

Vodafone Fatura Sorgulama

Vodafone Fatura Sorgulama , Ülkemize girdiği günden bu yana müşteri ağını her geçen gün genişleterek çok büyük kitlelere ulaşmasını sağlayan Vodafone, Sağlamış olduğu müşteri odaklı paket ve tarifeler ile en büyük olma yolunda ilerlemektedir. Ülkemize ilk girdiği zamanlarda faturasız hatlar sağlayan Vodafone piyasaya faturalı hatlarını da duyurmuştur. Şu anda hala 2 farklı dal olan faturalı ve faturasız hat ile bilişim sektörüne ve son tüketiciye hizmet vermektedir.

Vodafone Fatura Sorgulama Nasıl yapılır ?

Vodafone hat sorgulama veya fatura sorgulama işlemlerini çağrı merkezlerini arayarak öğrenebilirsiniz. Tabi her işte olduğu gibi çağrı ile Fatura öğrenme işi biraz uğraştıran ve vakit alan bir olaydır. Eğer vaktim var diyorsanız müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz, yok benim vaktim işlerim acil diyorsanız ise sizlere internetten Fatura sorgulama işlemini tavsiye ederim.

Vodafone Müşteri Hizmetleri Telefon numarası

Vodafone müşteri hizmetlerini arayarak bir çok konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Şifre işlemlerinden, Dakika Sorgulama kalan kullanım sorgusu yapmaya, Kontör Sorgulama işlemerine kadar hattınız ile alakalı bir çok işlemi, Vodafone nin kalbi olan Müşteri Hizmetlerimize Vodafone Hatlarınızdan 542 ‘yi ;diğer operatörlerden ve Sabit hatlardan 0 (542) 542 00 00‘ı arayarak ulaşabilirsiniz.

Vodafone İnternet üzerinden Hat Sorgulama

Evet eğer dediğimiz gibi zaman olarak beklemek istemiyor ve robota derdinizi anlatmaktan sıkılıyor iseniz, yapmanız gereken Vodafone internet sitesini ziyaret etmeniz olacaktır. Tabi burada da bazı soruları ve sms ile güvenlik mesaj kodu veya Şifre lazım. İstenilen bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde girerseniz, açılan sayfada hattınıza dair tüm detayları öğrenebilirsiniz.

Vodafon internet adresi için Tıklayınız..

Bu arada dip not olarak eklemeliyim; Vodaafone müşteri hizmetlerini aramanın dakika bazında bir ücrete tabi tutulduklarına değinmek istiyorum. Eğer dakikanız varsa, konuşma tutarı dakikalarınızdan düşecektir, eğer fazla dakikanız yok ise konuşma bedeli 46 kuruş olarak belirtilmiştir. Burada hemen işinizi halletseniz de 46 kuruş, saatler süren konuşmanız da 46 kuruş, yani fiyat standart. Faturasız hatlardan ise 46 kuruş değerinde kontor düşümü gerçekleştirilir.

Sorgulamam.com sitesi ile bazı bilgiler verebilmiş isek size ne mutlu bizlere.

About admin

56 queries 0,220