Vodafone Taahhüt Sorgulama

Vodafone Cep Telefonu Kampanyaları

Vodafone Cep Telefonu Kampanyaları

GSM operatörlerinin devleşmiş isimlerinden biri olan Vodafone müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek ve onların isteklerini karşılayabilmek adına cihaz kampanyaları oldukça çeşitli tutmakta. Öyle ki her keseye, her ihtiyaca, her zevke uygun cep telefonu kampanyaları bulunmakta. Vodafone Cep Telefonu Kampanyaları ile  Hatta bu cep telefonlarını ister müşterilerinin tarifelerine ek olarak isterse de peşin olarak verebiliyor. Böylece ödeme kolaylığı fazla olunca ilgide ona göre artmış oluyor. Sizde Vodafon’dan kampanyalı bir cep telefonu almayı düşünüyorsanız yazımızı okumanızda fayda olacaktır.

Apple Marka Cep Telefonu Kampanyası: Vodafone’nun Apple marka cep telefonlarından iPhone 6s 32 GB, iPhone 6s 128 GB, iPhone 6s 16 GB, iPhone 6s Plus,  iPhone 64 GB, iPhone 5s, iPhone 6s 16 GB, iPhone 6 Plus ve iPhone SE cihazlarında kampanyası bulunmakta.

Samsung Marka Cep Telefonu Kampanyası: Samsung Galaxy J5 2016, Samsung Galaxy J7 2016, Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S7 Edge, Samsung Galaxy S6 Edge Plus, Samsung Galaxy Note Edge, Samsung Galaxy Note 5, Samsung Galaxy J2, Samsung Galaxy J3, Samsung Galaxy J5, Samsung Galaxy J7, Samsung Galaxy S6 Edge, Samsung Galaxy S6 32 GB, Samsung Galaxy A3 2016, Samsung Galaxy A5 2016, Samsung Galaxy A7 2016, Samsung Galaxy E7, Samsung Galaxy Note 4, Samsung Galaxy E5 cihazları bu kampanya dahilinde müşterilerine sunulmaktadır.

 

vodafone-cep-telefonu-kampanyalari-1 vodafone-cep-telefonu-kampanyalari

Huawei Marka Telefon Kampanyası: Vadofone Huawei marka cep telefonlarının Huawei P9 Lite, Huawei P8, Huawei P8 Lite, Huawei GR5, Huawei G8, Huawei Mate S modellerinde kampanya bulunmaktadır.

Vestel Marka Cep Telefonu Kampanyası: Vestel’in Vestel Venus V3 5010 ve Venus V3 5040 modellerinde kampanya bulunmaktadır.

Htc Marka Cep Telefonu Kampanyası: Vodafone’nun HTC One A9, HTC One M9, HTC Desire 626, HTC One (8M), HTC Desire 816, HTC Desire 828 modelleri kampanyalı cep telefonları arasındadır.

LG Marka Cep Telefonu Kampanyası: LG marka cep telefonlarından  LG G3, LG G4, LG G4 Beat, LG G5, LG V10, LG K10 modelleri kampanyadadır.

Sony Marka Cep Telefonu Kampanyası: Sony Xperia E5, Sony Xperia C5 Ultra, Sony Xperia M5, Sony Xperia Z3, Sony , peria Z3+, Sony Xperia Z5, Sony Xperia Z5 Premium modelleri kampanyaya dahildir.

General Mobile Cep Telefonu Kampanyası: General Mobile General Mobile 5 Plus ve General Mobile Android One modelleri ile kampanyadadır.

En güncel Vodafone Cep Telefonu Kampanyaları ve detaylı bilgi için resmi sitesinden konuyu daha detaylı inceleyebilirsiniz. Ayrıca Vodafone kendi telefonu olan Vodafone Smart 7 Style’da kampanyalı telefonlar içindedir.

About admin

70 queries 0,516