Vodafone Borç Sorgulama

  • 04 Mayıs 2016
  • 1.082 kez görüntülendi.
Vodafone Borç Sorgulama

Vodafone Borç Sorgulama

Vodafone firması sadece ülkemizde değil dünyanın pek çok ülkesinde de telekomünikasyon sektöründe hizmet vermekte olan bir şirkettir. Vodafone bizim ülkemizde de 3 büyük telefon operatöründen biridir. Eskiden telsim firmasını alan dünya devi Vodafone ülkemizde uzun yıllardır hizmet vermektedir.  Eğer sizlerin de telefon operatörü Vodafone ise sistemimiz üzerinden faturalarınızı kolaylıkla sorgulayabilirsiniz. Sitemizde bulunan Vodafone borç sorgulama alanından kendi hattınıza yani aboneliğinize ait bilgileri girerek bir kaç tıklama ile şirkete olan tüm borçlarınızı sorgulayabilirsiniz.

Vodafone Borç Sorgulama

Bu sayfadan “Bu servisi şimdi kullanmak için tıklayın” ibaresine tıklayınız.

Vodafone Borç Sorgulama 1

Bu alandan numaranızı ve şifrenizi girerek sistemde borcunuzu sorgulayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sürpriz Fatura Korkusuna Son

Her abonelikte ay sonu gelen faturaların sürprizli olma ihtimali vardır. Hele ki bu durum telefon faturasında çok daha fazla yaşanılabilmekte olan bir durumdur. Telefon faturaları operatörler tarafından belirli koşullara göre belirlenmektedir. Bu koşulların başında konuşulan dakikalar gelir. Her bir dakika belli bir ücrete karşılık gelmektedir. Buda ne kadar çok konuşursanız o kadar ödeyeceğiniz anlamına gelir. Son yıllarda telefon operatörleri abonelerine belirli dakikalar verirler ve o dakikaların karşılığında belli bir ücret isterler. Bu sistem kişiler tarafından çok daha tercih edilir olmuştur ve sürekli ne kadar fatura geleceğini bilirler. Lakin bu durum işin içine mesajlaşma ve internet kullanımı girdiğinde değişmektedir. Operatörler hem dakika hem mesaj hem de internet kullanım kotası vermektedir lakin bu durumun dışında da faturanızı aşabileceğiniz durumlar olabilir. İşte tam burada sitemiz size yardımcı olacaktır. O ay gelecek olan faturanızı ya da zaten kesilmiş lakin elinize ulaşmamış olan faturanızı sitemizden rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Fatura sorgulama işlemi sizi sürpriz faturalardan da korur.

Vodafone borç sorgulamak için tıklayınız.

Yasal İşleme Kalmayın

Sorgulamam.com sitemizden Vodafone aboneliklerinize ait borçlarınızı öğrenmek elinize geçen bütçenizi çok daha doğru kullanmanızı sağlamaktadır. Tüm ödemelerinizi bilirseniz elinize geçen parayı da ona göre değerlendirirsiniz. Bunun yanı sıra vodafone borç ödemenizi borcunuzu öğrendikten sonra rahatlıkla yapabilir ve herhangi bir ters durumda yasal işlemlere maruz kalmazsınız. Ayrıca unutmuş olduğunuz faturanız yüzünden de çevreniz ile iletişiminiz de kopmaz. Sitemizden sadece Vodafone firmasına ait olan borçlarınızı değil daha pek çok firmaya olan borçlarınızı da görebilirsiniz.