Vodafone Taahhüt Sorgulama

Vodafone Bakiye Sorgulama

Vodafone Bakiye Sorgulama

Sadece Türkiye çapında değil dünya çapında da hizmet veren operatörlerden biri olan Vodafone abonelerinin bayiden yapabilecekleri tüm hizmetleri online hizmetlerden de yapabilme olanağı tanıyor. Vodafone Bakiye Sorgulama  Böylece Vodafone aboneleri bakiyelerinde ne kadar dakika, kontör, SMS ve internet kalmış bunu online olarak bayilere gitmeden öğrenebiliyorlar.

Vodafone’da Bakiye Nasıl Sorgulanır

Vodafone aboneleri faturalı ya da faturasız bir hatta sahip olsun kalan dakikalarını, SMS ve internetlerini ücretsiz bir şekilde bir mesajla öğrenebilirler.

Eğer tüm kullanım haklarınızı tek seferde öğrenmek istiyorsanız bunun için OZET yazarak 7000’e kısa mesaj göndermeniz gerekiyor. Bu şekilde size yine mesaj ile geri dönüş yapılacak ve tüm kullanım haklarınız dakika,kontör,sms ve internet olarak bildirilecektir.

Bunun dışında eğer bir Vodafone paketine sahipseniz ve dakikalarınızın, SMS, MMS ve internetinizin ne kadar kaldığını ayrı ayrı öğrenmek isterseniz bunun için yapmanız gerek adımlar şunlar olmalı:

Mevcut olan Vodafone paketinizde kaç TL kaldığını öğrenmek için TL yazıp 7000’ e göndermeniz yeterli olacaktır. Böylece paketinizde kaç TL kaldığını tek bir mesajla öğrenebileceksiniz.

Mevcut olan Vodafone paketinizde kaç dakikanızın kaldığını merak ediyorsanız o zaman DK yazıp 7000’e göndermeniz gerekiyor. Yine size gelecek bir mesaj ile paketinizdeki kalan dakikalarınızdan haberdar olacaksınız.

Mevcut olan Vodafone paketinizde kaç SMS kaldığı ile ilgili sorularınızın cevabını yine SMS yazıp 7000’e göndermeniz ile öğrenmiş olacaksınız.

Eğer paketinizde internet hakkınızın ne kadar kaldığını merak ediyorsanız INTERNET SORGU yazıp 7000’e göndermeniz yeterli.

Mevcut olan Vodafone paketinizde sadece MMS hakkınızın ne kadar kalmış olduğunu öğrenmek istiyorsanız yine 7000’e MMS SORGU yazıp göndereceksiniz. Böylece öğrenmek istediğiniz detayları tek tek görmüş olacaksınız.

Vodafone’da Bakiye Sorgulamak İçin Bir Yol Daha Var

Ayrıca kalan dakika, SMS, TL ve internet hakkınızı kısa mesajla öğrenmek dışında bir yolunuz daha var. Bu da telefonunuzdan *7000# tuşlayarak gelen menüden güncel faturam menüsüne ulaşabilir ve kalan dakikalarınızı, SMS’lerinizi ve internetinizi öğrenebilir, bunun dışında günce harcama tutarınızı faturanızın zamanı gelmeden bilebilir bakiyeyi sorgulayabilirsiniz.  Bu şekilde tarife değişikliği de yapabilir ve birçok servisi kullanıma açıp kapatabilirsiniz. Ayrıca tüm bu uygulamaları Vodafone kullanıcıları ücretsiz olarak yapabilmekte olduğunu da hatırlatmalıyız.

 

 

 

About admin

71 queries 1,424