Vize sorgulama

Vize sorgulama

Vize sorgulama , Yurt dışında bir çok ülkeye gidebilmek için vizeye ihtiyaç vardır. Vize süreci bir çok teferruattan oluşur ve bu yüzden dikkatle takip edilmesi gerekir. Bir sürü evrak eksiksiz olarak teslim edildikten sonra, vize başvurusunun onaylanıp onaylanmayacağı beklenir. Bu bekleme sırasında sorgulamam.com sitesinden destek alabilirsiniz.

Her türlü sorgulama hizmeti için başvurabileceğiniz bu sitede, emekli maaşı, pasaport, tapu, engelli maaşı, işsizlik maaşı gibi bir çok bilgiyi sorgulamanız mümkün olabilmektedir. Vize işlemlerinin planladığınız geziden bir kaç ay önce tamamlanmış olması, olası sorunların önlenmesi için önemlidir. Bir çok kişi son dakika vize başvuruları yaparak hayal kırıklığına uğramaktadır. Bu nedenle ne kadar erken yaparsanız o kadar çabuk sonuç alırsınız. AB ülkelerine vize almak biraz meşakatlidir. Yani sağlam bir işiniz ve geliriniz olduğunu belli etmeniz ve banka hesabınızda üç dört aylık yüklü meblağların hareketlerinin olması gerekir. Bu yüzden başvurmak için erken davranın.

Vize sorgulaması yapmak için sorgulamam.com sitesini takip edip vizenin durumunu öğrenebilirsiniz. Pasaport numaranızı girerek vizenizin durumunu tek tıkla sorgulayarak, diğer bir çok sorgulama işleminizi de bu siteden yapabilesiniz.

Vize başvurusu yapmak için Tıklayınız..

Vize Başvurusu Sürecinde Dikkat Edilecek Bazı Hususlar

Vize başvuru yapmadan önce vize başvuru sonucu olumlu olsun diye, bazı işleri halletmeniz gerekir.  Bunlardan en önemlisi son 4 aya ait SGK ödemelerinin düzenli yapıldığı ya da banka hesaplarında seyahatiniz için gerekli miktar paranın bulunduğuna dair hesap hareketlerinin olması gerek.

Olası mülteci girişini engellemek için bu tür dayanaklarınızın olması önemlidir. Geçimini başka kişilerin sağladığı kişiler için de, ücretleri karşılayacak kişinin imzalı mektubu ve bilgileri gerekecektir. Belgelerin eksiksiz bir şekilde olması vize başvuru sonucu öğrenme sürecini daha da kısaltacaktır. Tabi pasaportunuz da güncel olması ciddi bir önem taşır. Yurt dışına bebeğiniz ile gidecekseniz bebek için de ayrı bir pasaport çıkartmanız şarttır.

Tüm belgeleriniz eksiksiz olduğunda vize başvurunuzun sonucu olumlu olacak ve bir çok git gel işi ile uğraşmayacaksınız. Sorgulamam.com adresinden vize başvuru sonucu sorgulama hizmeti alabilir ve hazırlıklarınızı vizenin onaylandıktan sonra yapmaya başlayabilirsiniz.

About admin

60 queries 0,682