turkcell taahhüt bozma cezası

Turkcell Telefon Kampanyaları

Turkcell Telefon Kampanyaları

Turkcell abonelerine çok cazip telefon kampanyaları sunmaktadır. Siz kendinize bir Turkcell paketi seçerken bu arada da telefon sahibi olabilirsiniz. Turkcell Telefon Kampanyaları Pek çok seçenek sunan Turkcell abonelerini zora sokmadan telefon sahibi yapıyor. Ufak ufak kullanılan tarifeye ek olarak ödemeler sayesinde Turkcell kullanıcıları istedikleri telefonlara sahip oluyorlar.

İşte Turkcell’in Telefon Kampanyaları:

1-Okula Dönüş Kampanyası: bu kampanya ile birlikte 36 ay ay ödeme imkânı ve yanında birçok özelliğede sahip olabiliyorsunuz. Bu kampanyaya Huawei G8, Samsung Galaxy A7, Turkcell T70, Samsung Galaxy On7 ve LG Stylus2 cihazları dâhil olmakla birlikte tablet hediyesi de bulunmaktadır.

2-iPad Kampanyası: iPad Air 2 WiFi 128GB, iPad Air 2 16 GB, iPad Air 2 64 GB, iPad Air 2 Cellular + WiFi 128GB, Logitech Blok iPad Air 2 Koruyucu Kılıf cihazlar yine Turkcell’in telefon kampanyaları arasında bulunmaktadır.

3-LG Kampanyası: Yine LG telefonlarını 36 ay taksiyle veren Turkcell kullandığınız pakete ek ödemeler ile size daha fazla ödeme kolaylığı sağlıyor.

4-KAAN Bireysel Akıllı Telefon Kampanyası: Yine size en uygun tarife ödeme şekilleri ile 36 aya kadar varan vadelerle Turkcell kullanıcısını istediği akıllı telefonların sahibi yapabiliyor.

5-2 Taksiti Bizden Kampanyası: LG Stylus 2, LG X Screen, LG G4  cihazlarından herhangi birini birini Turkcell’den almanız halinde, ilk 2 ay taksit ödemeyeceğinizin garantisini veriyor.

6-Karne Hediyesi Kampanyası: Turkcell öğrencileri de düşünüyor ve karne hediyesi kampanyası adı altında 31 Aralık 2016 tarihine kadar geçerli olacak şekilde telefon ve tablet kampanyasından yaralanabilirsiniz.

7-Son Taksit Bizden Kampanyası: Kontratınızın son 3 ayında iseniz ve yeni akıllı telefonunuzu turkcell.com.tr’den kontratlı olarak alırsanız mevcut akıllı telefonunuzun son taksitini Turkcell ödüyor.

8-HTC Bireysel Akıllı Telefon Kampanyası

9-iPhone Bireysel Akıllı Telefon Kampanyası

10-Huawei Bireysel Akıllı Telefon Kampanyası

11-Vestel Bireysel Akıllı Telefon Kampanyası

12-Casper Bireysel Akıllı Telefon Kampanyası

13-General Mobile Bireysel Akıllı Telefon Kampanyası

14-LG Bireysel Akıllı Telefon Kampanyası

15-Sony Bireysel Akıllı Telefon Kampanyası

16-Samsung Bireysel Akıllı Telefon Kampanyası

17-iPhone Bireysel Akıllı Telefon Kampanyası

Daha detaylı bilgi için Türkcell sayfasından buraya tıklayarak yönlenebilirsiniz.

About admin

65 queries 0,254