turkcell taahhüt bozma cezası

Turkcell internet Paketleri

Turkcell internet Paketleri

Günümüzde internetin girmediği hiçbir ev kalmazken, her keseye uygun olması açısından Turkcell pek çok internet paketi ile müşterilerinin karşısına çıkıyor. Türkcell internet Paketleri Belli fiyatlarla belli kotalarda ister cep telefonuna ister bilgisayarına, istersen de tablet ya da sabit bilgisayarına internet alabiliyorsunuz.
Faturalı Hat Sahiplerine Bilgisayardan İnternet Paketleri
Turkcell’in bilgisayardan internet paketlerinde 4 seçenek bulunmakta. Bunlar:
1- 4.5G Hızında Bilgisayardan İnternet Paketleri : Bu pakette farklı fiyatlarda 8, 12, 20 ve 50 GB kapasiteli internet paketleri mevcut.
2- Bilgisayardan İnternet Paketleri: bu pakette de 2 seçenek var. Bunlardan biri joker internet paketi, mevcut vVINN’ a ek olarak farklı fiyat ve büyüklükteki internet paketi bir diğeri ise Superonline 2 GB VINN, bunda da belirli kampanyalara katılan Superonline kullanıcılarına hediye verilen bir paket
3- Yeni Paylaşımlı İnternet Paketleri: Paylaşımlı internet ile cihazlarınızda mevcut olan interneti tek bir pakette birleştirebilir ve istediğiniz başka bir cihazda internetinizi kullanabilirsiniz.
4- Standart İnternet Tarifesi: Turkcell aboneleri bu paket ile standart internet tarifesiyle paket almadan da internete girebiliyor ve sadece kullandıkları internet kadar para ödüyorlar.

En Güncel Paket Ve Tarifeler İçin Tıklayınız..

Faturalı Hat Sahiplerine Cepten İnternet Paketleri

Turkcell İnternet paketleri içinde haftada 10 tl ödeyerek 1 hafta boyunca 1 GB internet sahibi olabiliyorsunuz. Ayrıca diğer cepten internet paketleri adı altındaki internet paketleri daha çeşitli. 1 Tl’den başlayıp 500 Tl’ye kadar internet paketleri mevcut.
Faturalı Hat Sahiplerine Tabletten İnternet Paketleri: bu kategoride ise Yeni Paylaşımlı İnternet Paketi mevcut. Bu pakette Turkcell müşterilerine 3 seçenek sunuyor. 2 GB, 4 GB ve 8 GB’lık internet 40 TL, 50 TL, ve 80 TL karşılığında sizin olabiliyor.

Hazır Kart Hat Sahiplerine Cepten İnternet

4.5 Hızında Yeni İnternet Paketi: bu pakette 500 MB, 1 Gb, 2 GB, 4 GB, 6 GB, 8 GB’lik internet seçenekleri bulunmakta.
Haftalık İnternet Paketi: 10 TL karşılığında 1 hafta boyunca 1 GB’lık interneti olmasını isteyenlere.
Diğer İnternet Paketleri: bu paket yine her keseye hitap ediyor. Öyle ki 1 TL’den başlayarak 100 TL’ye kadar paketler bulunuyor.
Hazır Kart Hat Sahiplerine Bilgisayardan ve Tabletten İnternet
İhtiyaca uygun farklı fiyat ve hızdaki internet paketleri seçileceği gibi 4.5 hızında Bilgisayar ve Tabletten İnternet paketi de mevcut.

About admin

68 queries 0,906