Toki Online Taksit Sorgulama

Toplu Konut Projesi kapsamında ev ve iş yeri alan kişilerin borç ve ödemelerini güncel olarak takip etmeleri için Toki online taksit sorgulama işlemi yapılmaktadır. Bu şekilde Toki’den ev ya da iş yeri satın alan kişiler taksit durumlarını bu sistem sayesinde takip edebilecekler ve gelişmelerden her an haberdar olabileceklerdir. Bu sistem sayesinde Toki’de ev ya da iş yeri sahibi olan kişiler mevcut taksit borç bakiyelerini bu sistem üzerinden takip edebilecek. Böylece unuttuğu ya da ihmal ettiği durumlar hakkında da bilgilendirme sağlayabilecektir. Toki online sorgulama ile kişiler en güncel ve anlık borç ve ödeme bilgilerini buradan öğrenebileceklerdir.

Linke Tıklayarak Taksitlerinizi Görüntüleyebilirsiniz

Toki ev ve iş yeri sahipleri mevcut taksit borçlarını ve taksitlerinizi artık online olarak internet üzerinden görüntüleyebilecek. Bunun için www.tokigov.tr adresinin sağ üst köşesine tıklayarak taksitlerinizi buradan görüntüleme şansını elde edebilirsiniz. Bu link adresine tıklayarak kolay ve hızlı bir şekilde toki taksitlerinizi ve taksit borçlarınızı görüntüleyebilirsiniz. Bu link dışında Toki taksit sorgulama işlemi için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilir ve bu bağlantıdan da kolay ve hızlı bir şekilde sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak buradan da sorgulama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Toki Online Taksit Sorgulama Ekranına Ulaşmak İçin Tıklayınız!

Bağlantı adresine tıklayın ve sorgulama işlemini gerçekleştirin.

Online Toki Taksit  Sorgulama Nasıl Yapılır?

İnternet üzerinden Online Toki Taksit Sorgulama yapmak için sorgulama için bağlantıya tıkladıktan sonra T.C ile giriş yapmanız gerekmektedir. T.C kimlik numaranız ile giriş yaptıktan sonra bankalarda kayıtlı olan cep telefonunuza şifre geldikten sonra sisteme girebilirsiniz. Sisteme bu şifre ile giriş yapılacağı için ilgili bankalar ile ilgili kişilerin kayıtlı cep telefonu eklenmesi gerekir. Güncelleme yoksa güncellemelerin yapılması da gerekmektedir.  Bu banklar Ziraat ve Halk Bankasıdır. Bu bankalar aracılığı ile sorgulama işlemlerinizi yapmanız mümkündür. Bu sistem sayesinde Toki ev ya da iş yeri sahipleri taksitleri ve taksit borçları ile ilgili en güncel bilgileri her an ve güncel olarak öğrenebilecektir. Bu konuda online üzerinden hizmet en iyi şekilde sağlanmaya çalışılmaktadır.

About admin

83 queries 0,644