SSK Hizmet Dökümü İsimden Sorgulama

Sosyal Sigortalar Kurumu’na bağlı olarak çalışanlar artık SSK Hizmet Dökümü ile bilgileri şifre olmadan da kolayca yapabileceklerdir. Önceden her türlü resmi işlemler için E- Devlet şifresi gerekiyordu. E- Devlet üzerinden giriş yapabilmek için e- Devlet şifresi edinmek şarttır. Şimdi buna gerek kalmadan SSK isimden sorgulama ile işlemlerinizi bu sistem üzerinden kolayca ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. İsimden SSK sorgulaması yapmak için gerekli olan bilgiler nüfus cüzdanınızda istenen bilgilerdir. Nüfus cüzdanınızdaki anne adı, baba adı, nüfusa kayıtlı olduğunuz il, ilçe, aile sıra numarası, cilt numarası gibi bilgilerinizi eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurarak sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

SSK İsimden Sorgulama İşlemleri Nasıl Yapılır?

Şifre ihtiyacına gerek duymadan SSK İsimden sorgulama işlemleri yapmak için yapılması gereken öncelikle http://www.turkiye.gov.tr adresine giriş yapmaktır. Bu adrese giriş yaptıktan sonra isimden sorgulama işlemini seçerek istediğiniz bilgileri bu yolla öğrenebilirsiniz. İsinden sorgulama işlemini seçtikten sonra sizden istenen nüfus cüzdanı bilgilerini eksiksiz ve doğru bir şekilde girmeniz gerekir. İstenilen bilgileri bu şekilde isimden giriş yaparak öğrenebilirsiniz. Aynı şekilde ödemeleriniz hakkında da bu yolla bilgiler edinerek ayrıntılı olarak ödemeleriniz hakkında da bilgiler alabilirsiniz. Şifre ya da başka bir yola gerek duymadan nüfus cüzdanı bilgileriniz ile bu şekilde SSK Hizmet Dökümü hakkında bilgileri rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

SSK Hizmet Dökümünü İsimden Sorgulama İle Kolay Bir Şekilde Öğrenin

Önceden SSK ile ilgili tüm işlemler için E- Devlet üzerinden giriş yapmak gerekiyordu. E- Devlet üzerinden giriş yapmak için de mevcut E- Devlet şifrenizin olması gerekiyor. E- Devlet şifresi olmayanlar PTT’ye giderek şifreleriniz edinebiliyor ve şifre aldıktan sonra sisteme giriş yapabiliyordu. SSK İsimden sorgulama işlemi  ile şimdi şifre almanıza gerek kalmadan sadece nüfus cüzdanı bilgilerinizle çok daha kolay ve hızlı bir şekilde sorgulama işlemlerinizi yapabilir ve bu şekilde SSK bilgilerinizi öğrenebilirsiniz. Nüfus cüzdanı bilgilerinizi eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurarak hızlı bir şekilde zahmetsizce istediğiniz bilgilere kolayca bu yolla ulaşmanız mümkündür.

About admin

83 queries 0,350