Samsung S9 ve S9 + ile Harika Özellikler Sundu

Yılın telefonu zaten burada! Samsung galaksiyi s9 ve galaksiyi s9 + lanse etti ve yakında bu telefonlar akıllı telefon pazarını yönetecek gibi görünüyor. Telefon Mart 2018’de piyasaya sürüldü ve çoktan bir hit oldu.

Göz kamaştıran özellikleri ile iki yeni telefon kolayca Apple’ın iPhone X ve Google’ın Pixel 2 pazarına alabilir.

Her iki telefonun da nefes kesici özellikleri var:

Kamera

İlk kez kamerayı yavaş hareket kabiliyetlerinde geliştirdiler. Bir süper hızlı çift piksel sensöründe, bir çift açıklık (f / 1.5 ve f / 2.4) lensi entegre etmişlerdir. Bu özel bir işlemci ve bellek yongası tarafından desteklenmektedir.

Otomatik hareket algılama, her iki cihazda da mevcuttur. Bu, çerçevedeki hareketi algılayan ve tek başına kaydetmeye başlayan bir özelliktir – kullanıcıların yapması gereken tek şey çekim yapmaktır. Onların kamera da animasyonlu emojiyi destekler. Güney Kore devi, kameranın en iyi özelliklerinden biri haline gelme isteğinde, kullanıcının 2B görüntüsünü analiz eden ve 100’den fazla yüz özelliğini haritalandıran, veri tabanındaki bir makine öğrenimi algoritmasını kullanmış ve göz kırpmaları ve baş sallamaları gibi ifadeleri yansıtan ve taklit eden bir 3D model oluşturmuştur. 

Multimedya

Teknoloji sevgilisiler çok uzun bir süre Samsung’da çift stereo hoparlör için talep ediyor. Samsung Galaxy S9 serisi ile onların isteğini karşılıyor. Akıllı telefonlar, ses uzmanı AKG tarafından ince ayarlı stereo hoparlörler ile döşenmiştir. Hoparlör ayrıca 360 derece surround ses deneyimi için Dolby Atomları destekler.

Güvenlik

Samsung’un en yeni savunma sınıfı güvenlik platformu olan Knox 3.1, S serisi telefonu da koruyor. İris, parmak izi ve yüz tanıma, akıllı telefonun sağladığı üç biyometrik doğrulamadır. Cihazların kullanıcıyı doğrulamak için kullandığı tek akıllı özellik de vardır. Kullanıcının telefonunu istenmeyen durumlarda açmak için iris taramasının ve yüz tanıma teknolojisinin kolektif gücünü mükemmel bir şekilde kullanan yeni bir doğrulama sürecidir.

Hareketlilik

Teknoloji meraklısı deneyimini geliştirmek için, yeni nesil Samsung Dex DeX Pad ile tam ekran deneyimi sağlar. Hem telefonları hem de daha büyük bir monitöre, klavyeye ve fareye bağlama özelliğine sahip son sistem. Kullanıcının mobil deneyimini geliştirir.

Akıllı telefonların en son teknolojisine yatırım yapmayı planlıyorsanız, Samsung Galaxy S9 + ‘yı satın almayı düşünebilirsiniz. Samsung akıllı telefonların dünyasına hükmediyor ve S serisinin lansmanı ile bunu yapmaya devam edecek.

 

About admin

83 queries 0,869