Samsung Garanti Süresi Sorgulama

Samsung Garanti Süresi Sorgulama

Bütün samsung modelleri ,Samsung Galaxy S4 ,S5 ,S6 ,S7 ,S8,Samsung Galaxy A3 ,A5, A7,Samsung Galaxy j7 ,j5 ,j3,Samsung Galaxy note 5 ,note 8,Samsung s7 edge ,samsung galaxy s8 plus samsung garanti sorgulama,Samsung yetkili servis telefon numarası ,Samsung imei bulma.

Samsung Garanti Süresi Sorgulama , Samsung uzun yıllardır cep telefonu, bilgisayar ve tablet konusunda üretim yapan Samsung, milyonlarca kişinin ilk tercih ettiği markadır. Elektronik ürünler bakımından çok kaliteli üretim yapmasına rağmen, bazı ürünleri hatalı olabilmektedir.

Buna rağmen bir çok yerde bulunan yetkili servisi sayesinde cihazlarda oluşan herhangi bir arıza durumunda, hemen çözüm üretip gerekirse yeni cihazlar vererek kullanıcılarının sorunlarını çözmektedir. Tabi bu ürününüzün garantisi olduğunda geçerlidir. Samsung garanti süresi sorgulama yaparak cihazınızın garanti durumunu öğrenebilirsiniz. Özellikle cep telefonu konusunda ciddi bir ürün yelpazesine sahip olan Samsung, en çok tercih edilen markalardandır. Üstün özellikli cep telefonları, herhangi bir sorun olduğunda Samsung Türkiye garantisi ile hemen çözülmektedir.

Müşteri hizmetlerinin de güler yüzlü olması ve müşteri ihtiyacına hemen cevap vermesi tercih edilen bir marka olmasını sağlamıştır. Samsung Garanti süresi sorgulama yaparak garantinizin bitip bitmediğini kontrol edip hemen servise götürebilmeniz için sitemizde bulunan linki tıklayarak cihazınızın IMEI  numarasını girmeniz yeterli olacaktır.

Samsung imei sorgulama nasıl yapılır?

Telefonunuzun imei numarasını sorgulamak için  https://www.turkiye.gov.tr/imei-sorgulama  adresi üzerinden yaparak cihazınızın  yasal yollar ile ithal edilip edilmediğini ve kayıp çalıntı olup olmadığını öğrene bilirsiniz. Cihazınızın  imei numarasını öğrenmek için telefona *#06# arama tuşlarını kullanarak  imei numarasına ulaşabilirsiniz.Samsung yetkili servis telefon numarası 444 77 11′ den görüşebilirsiniz.

Samsung Garanti süresi Ne Kadar  ?

Ülkemizde bir çok elektronik cihaz Tse uygun olarak üretilir veya ithal edilir. Bu elektronik cihazların kullanıcı hatası olmadığı var sayılırsa garanti süresi 2 Yıldan başlamaktadır. Fakat bir çok satıcı mağaza bu garanti süresine ek ücret alarak 5 yıl hatta 10 yıla ulaşan garanti vermektedirler. Gözden kaçırılan unsur ise hiç bir sorunu olmasa bile, şimdiki cep telefonlarımızı 10 yıl sonra hala kullanıyor olur muyuz ?

Samsung garanti süresi sorgulamak için Tıklayınız. 

Samsung Garanti Sorgulama Nasıl Yapılır?

Samsung akıllı telefon, tablet ya da bilgisayarlarınızda herhangi bir sorun oluştuğunda, Samsung yetkili servislerine giderek, telefonunuzun arızasının ne olduğunu nasıl giderilebileceğini öğrenmeniz gerekir.

Bunun için cihazınızda bulunan IMEI numarası ile garanti süresi sorgulama Samsung için yapabilirsiniz. Sonra size en yakın Samsung yetkili servisine giderek cihazınızı bırakmanız gerekecektir. İletişim bilgilerinizi alan yetkili servis, cihazınızı garantisi kapsamında tamir edecek, eğer değişim gerekiyorsa yeni bir ürünle değiştirecektir. Bu süreçte cep telefonunuza sms ile bilgilendirme mesajları gelecektir. Servise gönderdiğiniz arızalı samsung cihazın  onarım süresi 20 iş günüdür. Bu yüzden sabırlı olmanız gerekecek. Eğer yeni bir cihazla değişim söz konusu ise bu süreç uzayabilir. Ama cihazınızın sorunu çözülür çözülmez yetkili servis tarafından hemen bilgilendirilirsiniz.

Samsung yetkili servisi nerede ?

Size en yakın samsun yetkili servisini öğrenmek için TIKLAYINIZ

Onarım süresi geçtiğinde ne yapılmalı:  Yeni cihaz isteğinde  bulunabilirsiniz. Veya cihazın ücret iade isteği oluşturabilirsiniz.

Samsung Distrübütör firmalar ise 1- BAŞARI  2- GENPA 3 -Datagate Bilgisayar 4 – BRİGHTSTAR  5 – C5 ELECTRONİCS  6-Mobimark İletişim 7-Mobiltel İletişim Hizmetleri

Samsung ithalatçı distribütör garanti sorgulama içinde aşağıdaki linklere tıklaya bilirsiniz.

Başarı elektronik garanti sorgulama buradan

Genpa garanti sorgulama buradan

Telpa garanti sorgulama buradan

C5 Elektronik garanti sorgulama buradan

KVK garanti sorgulama buradan

Teleservice garanti sorgulama buradan

Samsung cihaz servis takibi nasıl yapılır?

Arızalı cihazımızı samsung servisine verdikten sonra cihazımızın takibi için size verilen fiş üzerinde bulunan Müşteri No, Servis takip numarası bölümlerindeki numaraları buradaki web sitesine girerek cihazınızın servisteki durumu hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Siz de garanti süresi sorgulama gibi her türlü sorgulama işleminizi sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Sorgulamam.com tüm merak ettiklerinizi tek bir elden sorgulama imkanına sahip olabilirsiniz.  Aklınıza takılan her türlü cihazın garanti süresini sorgulama, pasaport sorgulama, vize sonucu sorgulama, numaradan isim sorgulama, emeklilik maaşı ya da engelli maaşı sorgulama gibi bir çok farklı hizmete ulaşabilirsiniz.

 

 

About admin

81 queries 2,292