Samsung Garanti Süresi Sorgulama

  • 06 Haziran 2016
  • 35.373 kez görüntülendi.
Samsung Garanti Süresi Sorgulama

Samsung Garanti Süresi Sorgulama

Samsung Garanti Süresi Sorgulama , Samsung uzun yıllardır cep telefonu, bilgisayar ve tablet konusunda üretim yapan Samsung, milyonlarca kişinin ilk tercih ettiği markadır. Elektronik ürünler bakımından çok kaliteli üretim yapmasına rağmen, bazı ürünleri hatalı olabilmektedir.

Buna rağmen bir çok yerde bulunan yetkili servisi sayesinde cihazlarda oluşan herhangi bir arıza durumunda, hemen çözüm üretip gerekirse yeni cihazlar vererek kullanıcılarının sorunlarını çözmektedir. Tabi bu ürününüzün garantisi olduğunda geçerlidir. Samsung garanti süresi sorgulama yaparak cihazınızın garanti durumunu öğrenebilirsiniz. Özellikle cep telefonu konusunda ciddi bir ürün yelpazesine sahip olan Samsung, en çok tercih edilen markalardandır. Üstün özellikli cep telefonları, herhangi bir sorun olduğunda Samsung Türkiye garantisi ile hemen çözülmektedir.

Müşteri hizmetlerinin de güler yüzlü olması ve müşteri ihtiyacına hemen cevap vermesi tercih edilen bir marka olmasını sağlamıştır. Garanti süresi sorgulama yaparak garantinizin bitip bitmediğini kontrol edip hemen servise götürebilmeniz için sitemizde bulunan linki tıklayarak cihazınızın IMEI  numarasını girmeniz yeterli olacaktır.

Samsung Garanti süresi Ne Kadar  ?

Ülkemizde bir çok elektronik cihaz Tse uygun olarak üretilir veya ithal edilir. Bu elektronik cihazların kullanıcı hatası olmadığı var sayılırsa garanti süresi 2 Yıldan başlamaktadır. Fakat bir çok satıcı mağaza bu garanti süresine ek ücret alarak 5 yıl hatta 10 yıla ulaşan garanti vermektedirler. Gözden kaçırılan unsur ise hiç bir sorunu olmasa bile, şimdiki cep telefonlarımızı 10 yıl sonra hala kullanıyor olur muyuz ?

Samsung garanti süresi sorgulamak için Tıklayınız. 

Garanti Süresi Sorgulama Nasıl Yapılır?

Samsung akıllı telefon, tablet ya da bilgisayarlarınızda herhangi bir sorun oluştuğunda, Samsung yetkili servislerine giderek, telefonunuzun arızasının ne olduğunu nasıl giderilebileceğini öğrenmeniz gerekir.

Bunun için cihazınızda bulunan IMEI numarası ile garanti süresi sorgulama Samsung için yapabilirsiniz. Sonra size en yakın Samsung yetkili servisine giderek cihazınızı bırakmanız gerekecektir. İletişim bilgilerinizi alan yetkili servis, cihazınızı garantisi kapsamında tamir edecek, eğer değişim gerekiyorsa yeni bir ürünle değiştirecektir. Bu süreçte cep telefonunuza sms ile bilgilendirme mesajları gelecektir. Tamir süresi 1 aya kadar uzayabilmektedir. Bu yüzden sabırlı olmanız gerekecek. Eğer yeni bir cihazla değişim söz konusu ise bu süreç uzayabilir. Ama cihazınızın sorunu çözülür çözülmez yetkili servis tarafından hemen bilgilendirilirsiniz.

Siz de garanti süresi sorgulama gibi her türlü sorgulama işleminizi sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Sorgulamam.com tüm merak ettiklerinizi tek bir elden sorgulama imkanına sahip olabilirsiniz.  Aklınıza takılan her türlü cihazın garanti süresini sorgulama, pasaport sorgulama, vize sonucu sorgulama, numaradan isim sorgulama, emeklilik maaşı ya da engelli maaşı sorgulama gibi bir çok farklı hizmete ulaşabilirsiniz.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ