Posta Kodu Sorgulama

Posta Kodu Sorgulama

Her türlü sorgulama işlemini yapabileceğiniz bir site olan sorgulamam.com posta kodu sorgulama konusunda da size destek olmaktadır. Bulunduğunuz ilçenin posta kodunun ne olduğunu bilmiyorsanız çok kolay bir şekilde  öğrenebilirsiniz.

Özellikle banka işlemlerinde ve uluslararası işlemlerde büyük önem kazanan posta kodu bilinmediği zaman nasıl öğrenileceği konusunda bilgi kirliliği vardır. Bu bilgi kirliliğini engellemek için sitemize girerek ilçe posta kodu sorgulama yapabilirsiniz. Posta kodlarının ilk iki hanesi, bulunduğunuz ilin plaka kodu olmaktadır. Ama geri kalanını bilmek ve ezberlemek zordur. Zaten yeterince sayının olduğu hayatımızda bir de bunu aklımızda tutmamız zordur. Bunun için sitemizden kolayca öğrenebileceğiniz posta kodunuzu ve diğer merak ettiklerinizi kısa sürede öğrenebilirsiniz.

Posta kodu sorgulama sadece Türkiye için yapılmaktadır. Bu yüzden bulunduğunuz ilin merak ettiğiniz ilçesinin mahallesinin posta kodunu tek tıkla öğrenebilirsiniz. Diğer sorgulamalarınızı da siteden kolayca yapabilirsiniz.

Sisteme girmek için tıklayınız.

posta kodu sorgulama

Her Türlü Sorgulama İşlemi için Tek Çatı

Her türlü sorgulama işlemini yapabileceğiniz, saatlerce arama motorlarında zaman kaybetmeyeceğiniz bir portal olan sorgulamam.com üzerinden kredi notu sorgulama, maaş sorgulama, pasaport sorgulama, vize sorgulama gibi her türlü işleminiz hakkında sorgulama yapabilirsiniz.

Posta kodu sorgulama hizmeti il, ilçe ve mahalle bilgisi ile yapılmaktadır. Bu bilgiler ışığında ilk iki hanesi bulunduğunuz ilin plaka kodu olan 5 haneli bir rakam elde edeceksiniz. Bu rakam size bankacılık işlemlerinizde ve resmi adres bilginiz için gerekli olacaktır.

İnternet sayesinde artık bir çok şeyi sorgulama şansına sahip olabiliyoruz. Bu yüzden bir çok farklı yerden farklı farklı konular hakkında sorgulama yaparak güncel durumları takip edebileceğiniz bir çok işiniz vardır.

Tek bir siteye girerek engelli maaşı, işsizlik maaşı, kredi sorgulaması, cep telefonu garanti sorgulaması gibi bir çok sorgulama işlemi yaparak her şeyi öğrenebilirsiniz. Özellikle tatiller için uçak bileti, vize sonucu ve pasaport durumu sorgulama imkanına da sahip olduğumuz sitemizde ücretsiz olarak bir çok farklı konuda sorgulamalar yapabilirsiniz. Bu şekilde günlerce evrak beklemek zorunda kalmaz ve aklınıza takıldığı an bir çok farklı işleminizin durumunu sorgulayabilirsiniz.

About admin

82 queries 0,616