Numaradan İsim Sorgulama

Numaradan İsim Sorgulama

Numaradan İsim Sorgulama

Numaradan İsim Sorgulama işlemleri. Eskiden koskoca bir sarı sayfalar defteri bulunmaktaydı ve bu defterde bir çok kişinin telefon numarası vardı. Şimdiki gibi güvenli sistemler yokken, bir çok kişi birbirine bu defter sayesinde ulaşarak iletişim kuruyordu. Tabi her evde bir telefon olmadığı için bu durum oldukça büyük bir lükstü.
Sayfalar dolusu isimden aranan kişinin bulunması için alfabetik liste içinden dakikalarda kişinin ismi aranırdı. Şimdi herkesin elinde bir cep telefonu var ve numaradan isim sorgulama ya da isimden numara sorgulama mümkün olabilmekte. Tabi bunun mümkün olabilmesi için, aranan numaranın sahibinin telefon numarasının rehbere geçip geçmemesini onaylaması gerekmektedir. Rehbere geçmeyen bir kişinin numarasını ya da sizi arayan bir numaranın kim olduğunu öğrenmeniz mümkün değildir. Bu yüzden izinli kişi ya da kurumları sorgulayabilirsiniz. Ama bazı kişiler rehberde yayınlanmasına izin verdikleri telefon numaralarını ve isim bilgilerini paylaşmaktadır ve bunları öğrenebilirsiniz.
Her türlü sorgulamayı yapabileceğiniz sorgulamam.com sitesinde, numaradan isim öğrenme sizi kimin aradığını bulabilirsiniz. Ancak arayan numaranın isminin rehberde bulunmaması durumunda öğrenmeniz mümkün olmayacaktır.
Numaradan İsim Sorgulama Nereden Yapılır?
Numaradan isim sorgulama hizmeti sitemiz üzerindeki ilgili linke tıklanarak yapılmaktadır. Telefonu alan kodu ile birlikte girdiğinizde ya da herhangi bir cep telefon numarasını girdiğinizde numaranın kimin üzerine olduğunu öğrenebilirsiniz.

En güvenli siteden sorgulama yapmak için tıklayınız.

Numarasını rehberde yayınlamaya izin vermiş herkesin numarasını ve kayıt bilgisini öğrenmeniz mümkündür. Ama günümüzde rehbere numarayı kayıt ettirmek pek tercih edilmemektedir.
Eskisi gibi güvenli bir ortamda yaşamadığımız için, operatörlerden alınan kişi bilgileri kötü amaçlarla kullanılabileceğinden pek tercih edilen bir yöntem değildir. Ancak sizi bir kurumdan aramışlarsa kurum hakkında bilgi alabilirsiniz.
Herhangi bir iş başvuru yapmış ve cevap bekliyorsanız, telefonunuzu kimin aradığını bilmiyorsanız bu şekilde bir sorgulama yaparak bilgi alabilirsiniz. Sadece telefondan isim sorgulama değil, vize başvurusu sonucu, işsizlik maaşı sorgulama, cep telefonu garantisi sorgulama gibi bir çok farklı işlemi de yapabilirsiniz.
Her türlü sorgulamayı yapabileceğiniz sitede, ücretsiz olarak yüzlerce konu hakkında sorgulama yapabilirsiniz. Başvurularınızın durumlarını takip edebilir, ona göre hazırlığınızı yapabilirsiniz.

About admin

65 queries 0,359