Lig TV Borç Sorgulama

Lig TV Borç Sorgulama

Teknoloji devi Digitürk verdiği hizmet Lig TV Borç Sorgulama ve uyguladığı kampanyalar ile geniş bir müşteri portföyüne sahip, uygu alıcı sistemlerinin kullanılmasında en çok tercih edilen markadır. Müşterilerine sağlamış olduğu hizmet ve uygun ödeme koşulları ile kullanıcı sayısını arttıran Digitürk’ün, izlenme tirajları ile Lig Tv’den kazancı oldukçafazla. Futbolseverleri ekran başına kilitleyen birbirinden heyecanlı maçların izlendiği, nefes kesen yayınları ile Lig TV’yi izlemek için belirli bir ücretin ödenmesi gerekiyor. Müşterileri ile sürekli iletişim halinde olan Digitürk’te fatura bilgilerinizin mail adresinize gönderilme hizmeti de yer alıyor. Kullanıcı sayısı ve kalitesi ile tüketicilerin ilgi odağı olan Lig TV yeni kampanya ve uygun ödeme koşulları ile kendinden söz ettirmeye devam edeceğe benziyor. Lig TV ayrıcaklıklarından yararlanmak ve yayınınızın kesilmemesi için fatura bedelinizi ödenmesi gereken tarihte yapmanızın müşteri imajınıza da olumlu katkı sağlayacağını unutmayın.

LİG TV BORÇ SORGULAMA İÇİN TIKLAYINIZ…

Lig TV faturaları genellikle her ayın 3’ünde kesilmektedir. Eğer üyeliğiniz ayın 3ünden önce ya da sonra ise kullandığınız gün sayısına göre ücrette düşme ya da yükselme yaşanır. Lig TV ödeme tarihini takip eden ayın 16’sına denk gelir. Ödeme tarihleri bayram ya da resmi tatil günlerine denk geliyorsa 1 gün önce ya da 1 gün sonra ödeme imkanı sunulmaktadır. Bankacılık hizmetlerinden yaralanarak yaptığınız ödemeler genellikle sisteme 1 iş günü sonra yansır. Bankalarda sıra beklemek yerine Online İşlemleri kullanarak borç sorgulama yapabilir ve zahmetsiz bir şekilde fatura ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Online ödemeler için kredi kartı imkanı sunan Lig TV bütün bankalarla anlaşma halindedir. Kullandığınız kredi kartının limiti yeterli olduğu sürece borcunuzu ödeyebilir, taksitlendirme imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Borç Sorgulama Nasıl Yapılır?

Lig TV borç sorgulama işlemleri için öncelikle yukarıda vermiş olduğumuz linke tıklamanız gerekmektedir. Sorgulama ekranı karşınıza çıktıktan sonra üyelik numaranız ve TC kimlik numaranız ile işlemlerinize devam edebilirsiniz. Sorgulama sırasında genellikle anne kızlık soyadının ilk ya da son harfi sorulur. İstenilen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girmeniz durumunda ödemeniz gereken tutar ve tarihi, ödenmemiş borcunuz varsa gecikmiş dönem borcunuza erişebilirsiniz.

 

 

About admin

70 queries 0,358