LG Garanti Sorgulama

LG Garanti Sorgulama

LG Garanti Sorgulama , LG markası yıllardır bilgisayar piyasasında sürdürdüğü başarılı performansını, akıllı telefon ve tabletlerde de sürdürmeye başladı. Akıllı telefon ve tabletlerde teknoloji ile uyumlu yenilikçi bir yol izleyen LG ürünlerini sunduğu müşterilerine satış sonrası da ihtiyaçları olan desteği vermektedir.
LG markalı cihazlarda meydana gelebilecek olan herhangi bir arıza durumunda hemen hizmet veren teknik servis, kısa sürede sorununuzu çözerek mağduriyetinizi gidermektedir. Web sitemiz üzerinden LG garanti süresi sorgulama linkine tıklayarak cihazınızın IMEI numarasını girip garanti süresi hakkında bilgi aldıktan sonra, size en yakın teknik servise giderek yetkililere cihazınızda olan sorunları anlattığınızda size hemen yardımcı olurlar.
Satış sonrası da müşterilerine özenli davranan ve memnuniyet odaklı hizmet veren firma bir dünya markası olmanın getirdiği güvenle cihazlarındaki üretimsel problemleri yeni cihazlar vererek değiştirmektedir.

Garanti Süresi Sorgulama Nasıl Yapılır?

Garanti süresi sorgulama işlemi LG’nin resmi web sitesine giriş yaparak yapabilirsiniz.

LG Garanti süresi sorgulama için TIKLAYINIZ

LG garanti süresi sorgulama web sitesinde iki yöntem ile yapılabilmektedir.Birincisi LG hesabı oluşturarak garanti süresi sorgulama,ikincisi ise LG hesabı açmadan garanti sorgulamadır.LG hesabı açmadan garanti sorgulama için iki bilgiye sahip olmanız gerekiyor. Bunlardan biri email adresiniz, diğeri ise garanti süresi sorgulayacağınız ürüne ait makbuz numarasıdır.Bu bilgileri ilgili kısımlara girdikten sonra arama butonuna tıklayarak cihazınız hakkında bilgi alabilirsiniz.

LG hesabı oluşturarak garanti süresi sorgulamak için TIKLAYINIZ.Açılan sayfada gerekli kısımları doldurduktan sonra “Şimdi Kaydol” kısmına tıklayın.Kaydolma işlemi bittikten sonra sisteme giriş yapın.Sisteme girdikten sonra istenen ürünün modeli ayrıntılı olarak seçilmelidir.Son olarak ürününüze ait imei numarası veya seri numarasını bilmelisiniz. Cihazınızın  İmei numarasını bilmiyorsanız TIKLAYINIZ.Eğer  cihazınızın garantisi devam ediyorsa, cihazınızı ücretsiz olarak tamir ettirebileceksiniz demektir.

Sorgulamam.com garanti süresi sorgulama hizmetini ücretsiz olarak vermektedir ve tüm cihazlar için sorgulama yapabilmeniz mümkün olmaktadır. Satın aldığınız üründe meydana gelebilecek olan tüm sorunlar için yetkili servisler en iyi çözümleri sunmaktadır. Sitemizden sorgulama yaparak garanti durumunu öğrendiğiniz cihazda herhangi bir sorun meydana gelmeden önce, gerekli belgeleri özenle saklamanız gerekir. Ancak saklayamadığınız durumlarda, garanti süresi sorgulama ile de bu durumu öğrenebilirsiniz.
Sadece garanti süresi sorgulama değil, aklınıza takılan her türlü sorgulama işlemi için sitemizi sık kullanılanlar sayfanızı eklemenizi tavsiye ederiz. Pasaport sorgulama, seçmen bilgi sorgulama, vize sonucu sorgulama, numaradan isim sorgulama, uçak bileti sorgulama, kayıp eşya sorgulama, özürlü maaşı sorgulama, engelli maaşı sorgulama, emekli aylığı sorgulama gibi yüzlerce sorgulama hizmetini ücretsiz olarak yapmanızı sağlayan sitemizde tek bir çatı altında tüm sorgulama işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

About admin

82 queries 0,297