LG Garanti Sorgulama

  • 18 Mayıs 2016
  • 11.533 kez görüntülendi.
LG Garanti Sorgulama

LG Garanti Sorgulama

LG Garanti Sorgulama , LG markası yıllardır bilgisayar piyasasında sürdürdüğü başarılı performansını, akıllı telefon ve tabletlerde de sürdürmeye başladı. Akıllı telefon ve tabletlerde teknoloji ile uyumlu yenilikçi bir yol izleyen LG ürünlerini sunduğu müşterilerine satış sonrası da ihtiyaçları olan desteği vermektedir.
LG markalı cihazlarda meydana gelebilecek olan herhangi bir arıza durumunda hemen hizmet veren teknik servis, kısa sürede sorununuzu çözerek mağduriyetinizi gidermektedir. Web sitemiz üzerinden LG garanti süresi sorgulama linkine tıklayarak cihazınızın IMEI numarasını girip garanti süresi hakkında bilgi aldıktan sonra, size en yakın teknik servise giderek yetkililere cihazınızda olan sorunları anlattığınızda size hemen yardımcı olurlar.
Satış sonrası da müşterilerine özenli davranan ve memnuniyet odaklı hizmet veren firma bir dünya markası olmanın getirdiği güvenle cihazlarındaki üretimsel problemleri yeni cihazlar vererek değiştirmektedir.

Resmi sitesinden sorgulamanızı yapmak için tıklayınız. 
Garanti Süresi Sorgulama Nasıl Yapılır?
Garanti süresi sorgulama LG cihazınızın IMEI numarasını linkte açılan bölüme girmenizle yapılır. Her cihazın kimliği gibi olan IMEI numarası özel ve farklıdır. Cihazınızın kutusunda ya da bataryasında yazılı olan bu numarayı sorgulamam.com LG garanti süresi sorgulama kısmına yazdığınızda, bilgiler ortaya çıkacaktır. Böylelikle garantisi devam ediyorsa, cihazınızı ücretsiz olarak tamir ettirebileceksiniz demektir.

Sorgulamam.com garanti süresi sorgulama hizmetini ücretsiz olarak vermektedir ve tüm cihazlar için sorgulama yapabilmeniz mümkün olmaktadır. Satın aldığınız üründe meydana gelebilecek olan tüm sorunlar için yetkili servisler en iyi çözümleri sunmaktadır. Sitemizden sorgulama yaparak garanti durumunu öğrendiğiniz cihazda herhangi bir sorun meydana gelmeden önce, gerekli belgeleri özenle saklamanız gerekir. Ancak saklayamadığınız durumlarda, garanti süresi sorgulama ile de bu durumu öğrenebilirsiniz.
Sadece garanti süresi sorgulama değil, aklınıza takılan her türlü sorgulama işlemi için sitemizi sık kullanılanlar sayfanızı eklemenizi tavsiye ederiz. Pasaport sorgulama, seçmen bilgi sorgulama, vize sonucu sorgulama, numaradan isim sorgulama, uçak bileti sorgulama, kayıp eşya sorgulama, özürlü maaşı sorgulama, engelli maaşı sorgulama, emekli aylığı sorgulama gibi yüzlerce sorgulama hizmetini ücretsiz olarak yapmanızı sağlayan sitemizde tek bir çatı altında tüm sorgulama işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ