Lenovo Garanti Süresi Sorgulama

Lenovo Garanti Süresi Sorgulama

Lenovo Garanti Süresi Sorgulama

Lenovo Garanti Süresi Sorgulama , Lenovo, yıllardır bilgisayar teknolojisinde geldiği başarılı konumunu sürdürürken tablet ve akıllı telefonlarla sürdürmüştür. Akıllı telefonlar dünyasına da giriş yapan Lenovo markası kısa sürede çok satanlar masasına yerleşmiştir.

Bir çok farklı model tablet ve cep telefonunu tüketicilerle buluşturan ve milyonlarca kullanıcısı olan Lenovo akıllı telefonlar arızalandığında teknik servise götürülerek sorunların tespit edilmesi gerekir. Bunun için Lenovo garanti süresi sorgulama işlemi yapılarak telefonun ne kadar garanti süresi olduğu kontrol edilir. Garantisi devam ediyorsa tamiratlar lenovo  yetkili servisinde ücretsiz olarak yapılır ve telefonunuz 1 ay gibi bir sürede size teslim edilir.  Lenova cep telefonunuzun garantisi devam ediyorsa   en yakın teknik servis bulunarak cihaz teslim edilir. Peki lenovo teknik servis nerede sorusunun cevabı için Tıklayınız .Gerekirse yeni bir cihaz ile değiştirilerek müşteri memnuniyeti sağlanır. Müşterilerinin mağdur olmaması için çalışan Lenovo ekibi, tüketici dostu bir politika ile hizmet verir. Kısa sürede belirlenen arıza ile tutanak tutularak cihazınızı kullanmanız sağlanır.

Lenovo garanti servisi iletişim bilgileri için TIKLAYINIZ.

Garanti süresi sorgulama hizmeti için sitemizi kullanabilir ve cihazınızın durumuna göre teknik servisine götürebilirsiniz. Yetkili teknik servislere götürdüğünüz cihazınıza kaliteli ve orijinal malzemelerle değişim yapılabilir. Yetkili olmayan servislere götürdüğünüz cihazlarınızın garantisi geçersiz duruma geçebilir bu yüzden dikkat etmeniz gerekir.

Garanti Süresi Sorgulama Nasıl Yapılır?

Lenovo garanti süresi: Lenovo ürünleri 2 yıl standart garanti kapsamındadır.

Garanti süresi sorgulama Lenovo cihazınızın kutusunda yazan imei numarası ile yapılır. Kısa sürede öğrenebileceğiniz garanti durumu devam ediyorsa ekran kırılmaları haricindeki hizmetler ücretsiz olarak karşılanmaktadır. Bir çok farklı marka telefonun garanti süresini kolayca sorgulayabilirsiniz.

Buradan Garanti Sürenizi Sorgulayıp, lenovo cihazınızın  garanti durumunu takip edebilirsiniz.

Lenovo ithalatçı distribütör garanti sorgulama içinde aşağıdaki linklere tıklaya bilirsiniz.

Başarı elektronik garanti sorgulama buradan

Genpa garanti sorgulama buradan

Telpa garanti sorgulama buradan

C5 Elektronik garanti sorgulama buradan

KVK garanti sorgulama buradan

Teleservice garanti sorgulama buradan

Cihazınızın garantisi kapsamında bir çok hizmet ücretsiz olarak verilmektedir. Ama garantisi bitmişse, ücret karşılığında tamir ettirip ettirmeyeceğiniz size sorularak tamir yapılır ya da yapılmaz. Bazı kullanıcılar yüksek tamir fiyatları çıktığında tamir ettirmekten vazgeçmekte ve yeni cihaz satın almayı tercih etmektedir.

Siz de aklınıza takılan her türlü sorgulama işlemi için sitemizi sık kullanılanlar sayfanıza ekleyebilirsiniz. Pasaport sorgulama, seçmen bilgi sorgulama, vize sonucu sorgulama, numaradan isim sorgulama, uçak bileti sorgulama, kayıp eşya sorgulama, özürlü maaşı sorgulama, engelli maaşı sorgulama, emekli aylığı sorgulama gibi yüzlerce sorgulama hizmetini ücretsiz olarak yapmanızı sağlayan sitemizde tek bir çatı altında tüm sorgulama işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

 

About admin

80 queries 1,750