KVK Garanti Süresi Sorgulama

  • 04 Mayıs 2016
  • 2.087 kez görüntülendi.
KVK Garanti Süresi Sorgulama

KVK Garanti Süresi Sorgulama

Cep telefonu satın alırken güvenli bir alışveriş yapmak oldukça önemlidir. Popüler cep telefonu markalarının çin malı olarak üretilen ve çok ucuza satılan sahteleri piyasada bulunur. Orijinal bir ürün satın almak için güvenilir satıcılardan garantili akıllı telefonlar almak gerekir.

En çok tercih edilen ve güvenilir markalardan olan KVK güvencesi ile akıllı telefon satın alanlar, herhangi bir arıza durumunda hemen KVK yetkili satıcılarına giderek cihazlarının sorunlarını anlatmaktadır. Kısa sürede çözüm bulan KVK bayileri de müşterilerini memnun etmektedir. Cihazınızın garantisini öğrenmek için KVK garanti süresi sorgulama hizmetini yapmaktadır. Ama isterseniz siz de yapabilirsiniz. Böylece ne kadar süre daha garantisinin olduğunu takip edebilirsiniz. Dilerseniz size en yakın bayiye giderek dilerseniz sorgulamam.com sitesine girerek kolayca garanti durumunuzu öğrenebilirsiniz.

Size en yakın KVK bayisine giderek cihazınızı teslim ederek tamir olmasını sağlayabilirsiniz. Cep telefonunuza gelen mesajlarla cihazınızın durumunun size sürekli bildirildiği bir hizmet veren bu firma, oldukça geniş bir servis ağına sahiptir.

KVK Garanti Süresi Sorgulama 1

 

 

Garanti Süresi Sorgulama Nasıl Yapılır?

Garanti süresi sorgulama KVK için kolaylıkla sitemizden yapılmaktadır. Telefonunuzun kutusunda ya da bataryasında yazan imei numarasını girerek hemen ne kadar garantisi olduğunu öğrenebilirsiniz.

KVK Garanti Süresi Sorgulama 2

Cihazınızın garanti süresi hakkında bilgi için tıklayınız.

Cihazınızın garantisi varsa garanti süresi sorgulama hizmeti ile ne zamana kadar olduğu ortaya çıkacaktır. Bu şekilde siz de garantisi devam eden cihazınızı KVK bayisine bırakarak ortalama 1 ay ya da daha kısa süre içinde tamir olmasını ve ücretsiz olarak düzeltilmesini sağlayabilirsiniz. Bir çok cihaz için sorgulama işlemi yapan sitemizden aklınıza gelen gelmeyen her türlü sorgulama işini yapabilirsiniz. Ücretsiz olarak hizmet veren sitemiz her zaman ücretsiz kalacaktır.

Oy pusulası sorgulama, kredi notu sorgulama, engelli maaşı sorgulama, emekli maaşı sorgulama, işsizlik maaşı hesaplama, uçak bileti sorgulama, pasaport sorgulama, vize sonucu sorgulama gibi yüzlerce konu hakkında gerekli sorgulama işlemlerini yapabileceksiniz. Üstelik ücretsiz olarak yararlanabileceğimiz sitemize bütün cihazlardan kolayca girebilirsiniz. Sitemizi sık kullanılanlara ekleyerek siz de bu hizmetlerden istediğiniz an yararlanabilir, kafanıza takılan her konu hakkında bir çok sorgulama işlemi gerçekleştirebilirsiniz.