Iphone Garanti Süresi Sorgulama

Iphone Garanti Süresi Sorgulama

Iphone Garanti Süresi Sorgulama
Teknoloji devi olan Apple markasının pahalı ve şık ürünleri olan iphone cihazlar herkes tarafından çok beğenilmekte ve tercih edilmektedir. Yüksek fiyatlarına rağmen bir çok kullanıcının ilk tercihi olan bu marka, ilk bilgisayarı ürettiği 80’li yıllardan günümüze kadar hala popülerliğini kaybetmemiştir.
Her yıl yeni bir model ile tüketicilerin karşısına çıkan iphone telefonlar herhangi bir arıza durumunda iphone garanti süresi sorgulama hizmeti ile teknik servise götürmeden önce garanti durumunuzu kontrol edebilmenizi sağlamaktadır. Cihazınızın kutusunda yazan IMEI numarasından garanti süresini öğrenebileceğiniz akıllı telefonunuz garantisi varsa ücretsiz olarak arıza giderme işlemi yapılabilmektedir. Ancak ekranın kırılması gibi durumlarda, garanti olsa da bu durum karşılanmamakta ve yüksek ücretler ödenmesi gerekmektedir. Ancak diğer arıza durumlarında garantiniz varsa gerekli hallerde yeni cihazla değişim bile sağlanabilmektedir. Bu yüzden gerçek teknik servislere giderek cihazınızın güvenliği için bilmediğiniz yerlerde tamir ettirmekten kaçınmanız gerekmektedir.

Resmi internet sitesinden cihazınız hakkında tüm detayları öğrenebilirsiniz. Resmi sitesi için tıklayınız. 
Cihazınız her zaman yenisi ile değiştirilmez. Ancak sistemsel sorunlardan kaynaklanan durumlarda akıllı telefonunuz için gerekli onarım hizmeti sağlanacak ve cihazınız en kısa sürede size teslim edilecektir. Bu yüzden mutlaka yetkili servislere başvurarak doğru bir yol izlemelisiniz.
Iphone Garanti Süresi ne kadar ?
Garanti süresi sorgulama iphone cihazlar için imei numaraları kullanılarak yapılmaktadır. Sorgulamam.com sitesinden yapabileceğiniz garanti süresi sorgulama işlemi ile cihazınızın durumunu öğrenebilirsiniz.

Ücretsiz olarak telefonunuzun garanti süresini öğrenebilirsiniz. Size en yakın teknik servise giderek akıllı telefonlarınızın tamirini sağlayacak olan adımı atabilir, kısa sürede tamir hizmetini yaptırabilir ya da yeni cihaz alabilirsiniz.
Her türlü cihaz garanti süresi sorgulama yapabileceğiniz sorgulamam.com sitesinde ücretsiz olarak bir çok hizmetten yararlanabilirsiniz. Bu hizmetlerden bazıları; vize sorgulama, oy pusulası sorgulama, pasaport sorgulama, numaradan isim sorgulama, özürlü maaşı sorgulama, emekli maaşı sorgulama, işsizlik maaşı sorgulama, sınav sonuçlarını sorgulama gibi yüzlerce sorgulamadır. Bu hizmetlerden sınırsızca ve ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.
Sayfamızı sık kullanılanlara ekleyerek bir çok ihtiyacınızı listemiz üzerinden sorgulama imkanına sahip olabilirsiniz. Tek tek sitelere girmek yerine, sorgulamam.com sitesinden tek bir noktadan tüm sorgulama işlerini halledebilirsiniz.

About admin

83 queries 1,456