Hat Sahibi Sorgulama

Hat Sahibi Sorgulama

Hat sahibi sorgulama, cep telefonu rehberinizde yer almayan numaraların sizi araması durumunda “Acaba arayan kim?” diye merak ettiğinizde başvurduğunuz yöntemdir. Merak etmenin yanı sıra kimliği belirsiz numaralar tarafından aranmak kişilerin tedirgin olmalarına neden olur. Turkcell, Avea, Vodafone fark etmeksizin kullandığınız cep numarasına kayıtlı olmayan kişilerin bilgilerine erişmek bildiğiniz üzere ücretli. Hal böyle olunca online sorgulama sisteminin öncü ismi sorgulamam.com toplum tarafından en fazla aratılan ücretsiz hat sahibi sorgulama işlemini hizmetinize sundu. Siz de cep telefonunuzdan sizi arayan yabancı numaraları merak ediyorsanız linkimize tıklayın ve ücretsiz olarak yabancı numaranın hat sahibini hızlı bir şekilde öğrenin. Güvenliğiniz için de oldukça önemli olan hat sahibi sorgulama işlemini gerçekleştirmek için daha farklı yolları  denemek istiyorsanız yazımızı okumaya devam edin.

HAT SAHİBİ SORGULAMA İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ…

Telefon Numarası Kime Ait?

Cep numarasının kime ait olduğunu öğrenme yolları biribirinden farklı ve zahmetli işlerdir. Yukarıda vermiş olduğumuz link ile ücretsiz olarak kısa sürede öğrenebileceğiniz hat sahibi sorgulama için farklı metodlar da yok değil. Sizi arayan numara Turkcel, Avea ve Vodafone operatörlerinden hangisine ait ise Müşteri Hizmetlerini arayarak hat sahibini öğrenebilirsiniz. Ayrıca kısa mesaj özelliği ile belirli ücretlendirmenin yapıldığı GSM operatörlerinden sizi arayan yabancı numaranın kullanıcısına erişmeniz mümkün.

Cep Numarasının Kime Ait Olduğunu Öğrenme Yolları

Cep numarasının kime ait olduğunu öğrenme yolları teknolojik gelişme ile zannettiğinizden çok daha kolay. Sosyal medya devi Facebook’u dünya üzerinde kullanmayan neredeyse yok. Kişinin telefon numarasını paylaşması durumunda, arama sekmesine numarayı yazarak kişinin profiline erişmeniz mümkün. Burada en önemli ayrıntı kullanıcının kişisel bilgilerinde numarasını herkese açık bir şekilde paylaşmış olmasıdır. Yine iletişim uygulamasının vazgeçilmezi haline gelen WhatsApp uygulaması ile hat sahibi sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Sizi arayan kişinin WhatsApp uygulamasını aktif olarak kullanması durumunda kullanacacağınız bu yöntem ile rehberinizde kayıtlı olmayan numaraları bulmanız mümkün. Son olarak Google Play’den indirilen CIA uygulaması ile rehberinizde kayıtlı olmayanların kişisel verilerine ulaşabilir ve “Acaba arayan kim?” sorusuna yanıt bulabilirsiniz.

Not: CIA ve benzer uygulamaların, kişisel bilgilerin deşifre edilmesi hukuken yasal olmadığından kullanmanızı tavsiye etmeyiz…

About admin

81 queries 2,535