EVVE Borç Sorgulama

EVVE Borç Sorgulama

EVVE Borç Sorgulama

Kaliteli ürünleri kredi kartı kullanmayan ve peşin ödeyemeyecek insanlara satın alma imkanı sunan bir alışveriş kuruluşudur. Çok katlı mağazalar kategorisinde yer alan EVVE birçok şehirde de faaliyet göstermeye başlamıştır. Tüketiciye ülkenin en çok tercih ettiği markaları uygun fiyatlar ve kolay ödeme koşulları ile satın alma imkânı sağlar. Dayanıklı tüketim malları, küçük aletlerin satışı, mutfak eşyaları, tekstil ürünleri ve mobilyalar dâhil olmak üzere satışını yaptığını ürün yelpazesi oldukça geniştir. Alanında oldukça deneyim sahibi olan EVVE firması insanların yenilemek ve sahip olmak için ihtiyaç duydukları ürünleri uygun ödeme seçenekleri ve vadelerle her bütçenin elde edebileceği boyuta getirir.
Borç Görüntüleme sistemi
EVVE mağazalarından satın aldığınız ürünlerin kalan borçları için sitesinde yer alan müşteri numaralarını arayabilir ve kalan EVVE borcunu sorgulayabilirsiniz. Ayrıca biten borçlarınız hakkında da bilgi edinebilirsiniz. EVVE mağazaları müşterilerinin ihtiyaç duyabilecekleri tüm ürünler, ürün yelpazesinde bulabilmelerini sağlamaktadır. Daha çok elektronik ürünlere ağırlık vermiş olsa da mobilya, aksesuar, halı ve ev tekstili gibi ihtiyaçlarınızı da uygun fiyatlar ile giderebilirsiniz.
EVVE Borç sorgulamak için mağazalara gidebileceğiniz gibi müşteri hizmetlerini arayarak, müşteri hizmetlerinin sizden istediği kişisel bilgileri paylaştıktan sonra EVVE borçlarınızı öğrenebilirsiniz. Bu sayede borçlarınızın farkında olduğunuzdan, ödemeleri de zamanında gerçekleştirebilir ve geç kalmış borcunuzun ödemeleri ile ilgili herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız. Geç kalan ve ödenmeyen borçlar avukat yoluyla tahsil edilir.
EVVE Alışveriş
EVVE daha yeni açtığı mağazaları ile diğer şehirlerimizde de hizmet vermeye başlamıştır. Birçok yeni ürünü ve teknolojik ürünleri ihtiyaç sahipleri ile buluştururken. Evini ve mobilyalarını yenilemek isteyen insanlar içinde yeni mobilya modelleri, ev tekstili, aksesuar ve halı modellerinin yanı sıra çelik tencereler ve porselen setler gibi ev eşyalarının satışını gerçekleştirmektedir. Tatile giderken mutlaka yanınızda olması gereken bavul ve çanta gibi ürünlerinde satışını yapmaktadır. EVVE mağazaları kişisel bilgilerinizi korur ve daha sonrasın da yeniden alışveriş yapmak istediğinizde ürünleri daha kolay satın alabilirsiniz. Evinizi yeniden ziyaret edip sorgulamak durumunda kalmaz. Tanıdığı müşterilerine alışveriş kolaylığı sağlar.

About admin

88 queries 1,294