E- Devlet TC Kimlik No İle SSK- SGK Hizmet Dökümü Sorgulama

E- Devlet TC Kimlik No İle SSK- SGK Hizmet Dökümü Sorgulama

T.C kimlik numarası ile SGK ve e- Devlet üzerinden giriş yaparak SSK- SGK hizmet dökümü alabilirsiniz. Bu yolla emeklilik, primler, Sigorta giriş tarihleri gibi pek çok bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz. Zamanında sigorta bilgileriniz hakkında detaylı bilgi edinerek mağduriyetlerin önüne de geçmiş olursunuz. Bu işlemler için en çok yapılan SGK hizmet dökümüdür. Bu bağlantı ile 4A, 4B, 4C gibi işlemler yapılabilmektedir. Aynı şekilde e- Devlet şifresi ile giriş yaparak ta sigorta bilgilerine kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Aşağıdaki linklere tıklayarak hizmet dökümleri hakkında hızlı bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.

4A Hizmet Dökümü İçin TIKLAYINIZ!

4B Hizmet Dökümü İçin TIKLAYINIZ!

4C Hizmet Dökümü İçin TIKLAYINIZ!

E Devlet Şifresi ile SGK- SSK Hizmet Dökümü Nasıl Alınır?

Pek çok devlet kurumu işlemlerinin kolayca yapıldığı e- Devlet şifresi ile SGK- SSK hizmet dökümü için e- Devlet şifresi ile sisteme giriş yapabilir be gerekli bilgileri bu şekilde öğrenebilirsiniz. E- devlet şifreniz yoksa şifre almak için PTT kurumuna müracaat edebilir ve 2 TL karşılığında şifrenizi edinebilirsiniz. Şifrenizi edindikten sonra sisteme giriş yaparak sigorta hizmet dökümü bilgilerini edinebilirsiniz. Bu yolla emekli maaşının ücretinden, adres ve bilgilerin güncellenmesi işlemlerinden, prim sorgulama işlemlerine kadar daha pek çok sigorta sorgulama işlemlerini kolayca yapabilirsiniz.

SGK Hizmet Dökümü Belgesi Alımı Nasıl Olur?

Sigortalı çalışanlar tarafından prim ve sigorta bilgilerinin yer aldığı SGK hizmet belgesi alımı e- Devlet sistemi üzerinden yapılabilir. Sisteme giriş yapmak için adresine giriş yapabilir ve buradan bu belgeyi alabilirsiniz. E- Devlet sistemine girmek için mobil imza, T.C kimlik numarası ile giriş, e- Devlet şifresi ile giriş yapmak gibi pek çok seçenek bulunmaktadır. Bunlardan en kolay giriş e- Devlet şifresi ile giriş yapmaktır. PTT’den alacağınız e- Devlet şifresi ile sisteme kolay ve hızlı yoldan giriş yapabilir ve SGK hizmet dökümü belgenizi hızlı ve kolay bir şekilde alabilirsiniz. Bu belgeye bakarak primleriniz ve sigorta bilgileriniz hakkında ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

About admin

85 queries 0,720