D Smart Kota Sorgulama

D Smart(smile) Kota Sorgulama

Ülkemizde internet sıklıkla kullanılan bir platformdur. Günümüzde neredeyse her yerde internet kullanımı vardır. İnternet artık elektrik ve su kullanımı kadar önemli olmuştur. Bilgisayardan ve dolayısıyla internetten pek çok işimizi kolaylıkla halledebiliriz. Hal böyle iken belli bir internet sağlayıcı firmasından internet hizmeti almamız gerekmektedir. Bu internet sağlayıcıları ise ülkemizde 4 – 5 adet firmadır. İnternet sağlayıcısı firmalarından biri olan D Smart’ ın da tüm sorgulamaları sistemimiz üzerinden yapabilirsiniz. İnternette kullanıcılar d’smart kota sorgulayamıyorum kelimelerini sık sık arattırmaktadırlar. İşte bu sorun sorgulamam.com sitemiz sayesinde son buluyor. Sitemizden D Smart kotanızı rahatlıkla ve hızlı bir şekilde sorgulayabilirsiniz.

 

Smile ADSL  Kota Nasıl Sorgulanır?

D Smart firmasına ait olan internet faturanızı ve kotanızı sistemimiz sayesinde artık bir kaç tıkla ve güvenle öğrenebilirsiniz. Bu sayede ne kadar borcunuz olduğunu ve kotanızın ne kadar kaldığınız öğrenir kullanımınızı ya da bütçenizi ona göre ayarlarsınız. Her internet sağlayıcı firması internetlerini belli bir limite kadar belirli bir hızda verirler. Bu limite kota denilmektedir. AKK olarak adlandırılan adil kullanım kotası dolduktan sonra internet hızınız yavaşlar. Bundan sonra aboneliğiniz bir sonraki yenileme dönemine gelene kadar yavaş bir internete sahip olur. Bu durum da bir hayli can sıkıcı olmaktadır. İşte bu durumu engellemek için sitemizden adil kullanım kotası sorgulama d’smart için yapabilirsiniz.

Güncelleme: Uzun süre önce yayınladığımız bu yazıdaki    adil kullanım kotası sorgulama d’smart  bağlantısını incelediğimizde çalışmadığını fark ettik. Maalesef araştırmamız sonucunda   Dsmart.com.tr web sitesinde kota sorgulaması yapılabilen doğrudan bir bağlantı bulamadık. Bu nedenle abonelik bilgilerinizle birlikte dsmart.com.tr giriş yaparak  müşteri panelinden kota sorgulamayı bulmanız gerekmekte.

https://www.dsmart.com.tr

Abone giriş menüsüne sağ üstteki Abone Giriş butonundan ulaşabilirsiniz.

D-Smart Müşteri Hizmetleri:0850 266 0 266

Daha Pek Çok Firma Sorgulaması Sitemizde

d-smart net adsl ile ilgili aboneliklerinizin fatura ve kota sorgulamalarının dışında sitemizden daha pek çok faturalı aboneliğinizin sorgulamasını da yapabilmektesiniz. İstediğiniz borç ve fatura bilgisi için artık saatlerce telefonda müşteri hizmetlerinden bir yetkili ile görüşmeyi beklemeye son. Tek yapmanız gereken ise sitemiz olan sorgulamam.com’ a girmek. Sitemize girdikten sonra kategorilerden sorgulama yapmak istediğiniz aboneliği seçin ve sizden istenilen abonelik bilgilerini girip sorgulamaya başlayın. Sorgulama sonunda karşınıza çıkacak ekranda şu anda olan güncel borçlarınız görünecektir. Sizler de bu borçlarınızı ya da kotanızı düzenli olarak takip edebilir ve bütçenizi buna göre kolaylıkla ayarlayabilirsiniz.

About admin

71 queries 2,779