Canon Powershot SX10 İnceleme

Bu Canon Powershot SX10 incelemesi, yüksek kaliteli dijital fotoğraf makinesi satın almak isteyen herkesin doğru kararı vermesine yardımcı olacak. Güzel fotoğraflar çekmek istiyorsanız, Canon SX10 Powershot gibi ihtiyacınız olan tüm özelliklere sahip ve ileri teknolojiye sahip bir kameraya ihtiyacınız olacaktır.

Onlarca yıldır Canon fotoğraf makineleri yüksek standartlar ile tanınıyor, bu da Canon’u  fotoğraf sektörünün zirvesine taşıyor. Canon SX10 incelemesini gözden geçirecek olursanız, bazı özelliklerin dikkat çekeceğini fark edeceksiniz.

Bu Powershot kameranın yeni başlayanlar için kullanımı daha kolaydır. Tüm otomatik ayarlar amatör fotoğrafçıyı memnun edecektir. Otomatik ayarlar temel olarak size güzel sonuçlar verir.

Birçok fotoğrafçının en sık karşılaştığı problemler bulanık ve kırmızı gözlerdir. Otomatik odak ayarını kullanmak, bunlardan sakınmanıza yardımcı olur. Daha gelişmiş bir kullanıcıysanız, menüde seçebileceğiniz tüm ekstra özellikleri ve ayarları seveceksiniz. SX10, aydınlatma koşullarından bağımsız olarak her türlü konuyu gösteren oldukça büyük ve sofistike bir LCD ekrana sahiptir.

Okuduğum bir başka Canon SX10 Powershot incelemesi, birçok kullanıcının fotoğraflarının kalitesinin ortalamanın üstünde olduğunu ve mükemmel görüntüler elde ettiğini düşündüğünü doğruladı.

Canon SX10 Powershot boyutu ve ağırlığına  baktığımızda kolay taşınabilir. Aynı zamanda çok dayanıklı, bu yüzden küçük çarpmalar ve çizikler hakkında çok fazla endişelenmenize gerek yok. Bu arada fotoğraf makinesini temel ayarlarla kullanırsanız, şarj edilebilir piller uzun süre dayanır.

Fotoğrafçıların başlaması için otomatik ayarlar sunarken, deneyimli bir fotoğrafçının istediği tüm özelliklere sahiptir. Kameranın çok fazla seçeneği var, her kullandığınızda iyi fotoğraflar çekebileceksiniz.

Bütün bunlara rağmen HD video kaydetme özelliğinin ya da RAW formatında fotoğraf çekme özelliğinin olmaması doğrusu biraz  can sıkıcı gelebilir.

Ayrıca fotoğraf makinesinin fiyatı konusunda maalesef sıkıntı yaşayabilirsiniz. Canon Powershot SX10 yurtdışında 400$’a satılıyor.

About admin

85 queries 0,424