Bedaş Borç Sorgulama

Bedaş Borç Sorgulama

Bedaş Borç Sorgulama
Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. yani Bedaş 2013 yılında özelleştirilmiş olan elektrik dağıtım firmasıdır. Bu firmanın aboneleri İstanbul ilinin Avrupa Yakasında yer almaktadır. Sizlerin de elektrik aldığı firma Bedaş ise sitemizden tüm borçlarınızı kolaylıkla öğrenebilirsiniz. 3 tane şirketin ortak olduğu Bedaş şirketine ait olan bir ya da birden fazla olan aboneliklerinizin her birinin borcunu tek tek hızlı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Sitemiz sadece Bedaş borç sorgulama konusunda değil daha pek çok firmaya ait olan borçlarınızın sorgulanmasında size yardımcı olacaktır. Sizin yapmanız gereken tek şey sorgulamam.com sitemize girip ilgili alana sizden istenilen bilgileri girmenizdir. Bunun sonucunda karşınıza bilgilerini girdiğiniz abonelikle ilgili olan borçlarınız görüntülenecektir.

Kolaylıkla Öğrenin Hızlıca Ödeyin
Ülkemizin ve hatta dünyanın en önemli ve büyük şirketlerinden biri olan ve İstanbul’ un Avrupa Yakasına elektrik dağıtım hizmetini veren Bedaş firması kendi abonelerine kaliteli hizmeti verebilmek için günden güne sürekli gelişmekte ve yenilenmektedir. Sitemizde sistemimizi kullanarak bedaş borç sorgulama işletme kodu ile yani abonelik numarası ile yapılabilmektedir. Normal şartlarda sitemizi kullanmadan da borç sorgulama yapabilirsiniz. Lakin bu işlem sizi bir hayli yoracak ve baya vaktinizi alacaktır. Telefon ile müşteri hizmetlerini aramak, bir yetkiliye ulaşmayı başarmak ve borcunuzu öğrenmek telefon başında dakikalarca beklemenize neden olacaktır. Buna karşılık olarak borç sorgulama için sitemiz sorgulamam. Com’ u kullanırsanız, tüm borç bilgilerinize bir kaç tıklama ile kolayca ulaşabilirsiniz.

Fauranızın detayını sorgulamak için tıklayınız.
Tüm Abonelikleriniz İçin
Sitemizi sadece Bedaş firmasına ait aboneliklerinizin borcunu sorgulamak için değil başka şirketlerde olan aboneliklerin borçlarını öğrenmek için de kullanabilirsiniz. Örneğin sistemimizden iski borç sorgulama, igdaş borç sorgulama, ödemeli TV abonelikleri ve telefon aboneliklerinizin de borçlarını görebilirsiniz. Borçlarınızı düzenli olarak kontrol etmeniz ileride yaşayacağınız sürprizlere karşı kendinizi korumanızı sağlayacaktır. Ayrıca başınıza gelebilecek yanlış fatura düzenlemeleri dolayısı ile bilmediğiniz borçlarınızı da anında fark edebilirsiniz. Bunun yanında ödemeyi unuttuğunuz faturalarınızı da sistemimizde borç olarak görebilir ve yasal işlemlere maruz kalmadan faturalarınızı kolaylıkla ödeyebilirsiniz. Tüm borç sorgulamaları için sitemiz size yetecektir.

About admin

81 queries 1,335