Avea taahhüt sorgulama

Avea TTnet Numara Sorgulama

Avea TTnet Numara Sorgulama

Telefonuna hiç bilmediğiniz bir numaradan gelen çağrılar oldukça rahatsız edicidir. Sizi ararlar ya da çaldırırlar, siz onları aradığınızda cevap vermeyip sizi merakta bırakıp tedirgin ederler. Avea TTnet Numara Sorgulama Bunun haricinde siz bir kişinin numarasını öğrenmek isteyebilirsiniz. Bu gibi durumlarda bilinmeyen numaraların kime ait olduğunu bulmak ya da kişinin numarasını öğrenmek için Avea (TTnet)’in kullanıcılarına sunduğu hizmetler bulunmaktadır.

Avea (TTnet)’in Numara Sorgulamak İçin Hizmetleri

Numara Sorgulamak İçin 11855’i Arayabilirsiniz

Eğer sizde bir Avea (TTnet) abonesi iseniz ve tanımadığınız bir numaradan sizi arıyorlarsa ya da rahatsız ediyorlarsa bu numaranın kime ait olduğunu birkaç yoldan öğrenmeniz mümkün. Yalnız sizi arayan kişinin de Avea (TTnet) abonesi olması ve bilinmeyen numaralar rehberinde kayıtlı bulunması gerekiyor. Eğer bu şartlar uyuyorsa 11855 Bilinmeyen Numaralar servisini arayarak sizi arayan Avea numarasını söyleyerek kime ait olduğunu öğrenebilir ve böylece numarasını öğrendiğiniz o kişiye ulaşabilirsiniz. bu hizmet ücretlidir.

Eğer sizde kendinizi Bilinmeyen Numaralar Rehberi’ne kaydettirirseniz numaranızı bulamayan kişiler isim ve soy isminizle size ulaşabilirler. Bunun için aralarına birer boşluk bırakarak ad, soyad, şehir, KAYIT yazıp 11855’e göndermelisiniz. Rehberden çıkmak istiyorsanız bu seferde ad, soyad, şehir, IPTAL yazıp 11855’e göndermeniz gerekiyor.

Numara Sorgulamak İçin 11855’e SMS Gönderebilirsiniz

Eğer numaraya göre sorgulama yapmak istiyorsanız kime ait olduğunu öğrenmek istediğiniz numarayı yazıp 11855’ e kısa mesaj göndermelisiniz. İsimden numara bulmak istediğinizde ise isim ve soy ismi yazıp yine 11855’e göndermeniz yeterli olacaktır. Eğer hem isimden hem de şehre göre bir sorgulama yapacaksanız bu kez isim soy isim ve şehir ismi ve aralarına birer boşluk bırakarak yazıp 11855’e kısa mesaj gönderdiğinizde size rehberde kayıtlı olan numaralar gelecektir. Bu hizmet ücretlidir.

*100# ile Numara Sorgulama Yapabilirsiniz: 

Telefonunuzdan *100# tuşlaması yapıp ekrana gelen menüden İşlemleri seçmeli ve açılan ekrandan da Bilinmeyen Numaralar Servisi’ne ulaşabilirsiniz. Bu servis ile rehbere kayıt yapabilir ya da isme ve numaraya göre sorgulama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu hizmet ücretsizdir.

Web üzerinden Numara Sorgulama:

Bunun için yapmanız gerek Avea (TTnet)’in resmi sitesi olan www.avea.com.tr sayfasına girerek oradaki işlemler menüsünden Bilinmeyen Numaralar Servisi’ne tıklamanız. Bu yolu izleyerek isim ve numara ile sorgulama işlemlerinizi yapabilirsiniz. Bu hizmet ücretsizdir.

 

About admin

71 queries 1,045