Avea Telefon Kampanyaları

Avea Telefon Kampanyaları

Avea Telefon Kampanyaları

Avea aboneleri için hem ev telefonunda hem de cep telefonunda pek çok kampanya düzenledi. Avea Telefon Kampanyaları Seçeneklerin fazla olması kullanıcıların isteklerine daha fazla hitap etmesini sağladığından dolayı ilgi fazla gördü. Sizde bir Avea abonesi iseniz yapılan kampanyalara göz atmanız sizin avantajınıza olabilir.

Avea’nin Telefon Kampanyaları:

Türk Telekom’dan Dect Telefon Kampanyası

Türkiye’nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketlerinden biri olan Türk Telekom’un (Avea) çok avantajlı cihaz kampanyaları devam ediyor. Türk Telekom aboneleri 24 veya 36 ay taksit seçenekleri ile Gigaset, Panasonic, Switel, Multitek ve Ttec marka dect telefon modellerinden istedikleri birine sahip olabilecekler.

E4 Akıllı Ev Telefonu Kampanyası

Dünyada bir ilk olan bu akıllı ev telefonu Türk mühendisleri tarafından tasarlanarak üretilmiştir.

Sixty Retro Dect 6 Ay 500 Dakika Hediye Kampanyası

Nostalji yaşamak isteyen müşterileri için hazırlanmış olan b u telefon küçük taksitlerle evinizi süsleyecek. Ayrıca bu telefonu alan Avea müşterileri 6 ay süresince 500 dakika bedava konuşma hediyelerini de telefonla birlikte alacaklar.

Gigaset SL930 Android Dect Telefon Kampanyası

Avea yine bir akıllı ev telefonunu müşterilerine uygun fiyat ve taksitler ile sahip olmalarına olanak sağlıyor.

Tüm Telefon Kampanyaları İçin TIKLAYIN..

Bunlar dışında Avea cep telefonlarında da kampanyalar yaparak müşterilerini memnun etmek için çalışıyor. Ayrıca Avea taksit planlama sistemi ile sizin hayalinizde olan cihaza sizin istediğiniz kadar ön ödeme yaparak ve taksit tutarınızı kendiniz belirleyerek sahip olmanıza olanak sağlıyor.

Avea’ da hat sahibi olan kullanıcılar ya da Avea’ya geçmek isteyenler çok cazip fiyatlarla hem telefonlarını alabilecekler hem de ödemelerine ek olarak istedikleri paketlerden faydalanabilecekler. Aldığınız cihazın yanında istediğiniz paket isterseniz dakikaları fazla olan paket olabilir, isterseniz kısa mesajı çok olan paket olur. Bu sizin seçiminize kalıyor. Bu arada Avea yaptığı telefon kampanyalarında da ürün yelpazesini geniş tutmuş. Samsung Galaxy’den Vestel’e, Huawei’den iPhone’a Htc’den LG’ye, General Mobile’den Türk Telekom’un kendi cep telefonlarına kadar çok fazla seçenek mevcut bulunuyor. TTnet (Avea) tüm bu cihazları isterseniz tarifenize ek olarak taksitlendiriyor ama taksit istemem diyorsanız da peşin alabilme imkânı veriyor.

About admin

71 queries 0,575