Avea taahhüt sorgulama

Avea Tarifeleri

Avea Tarifeleri Sorgulama

Türk Telekom(Avea)’ da. Diğer operatörler gibi faturalı ve faturasız hatlarla müşterilerine birçok hizmet vermektedir. Faturalı hat, kişilere harcadıkları konuşma, internet, mesajlaşma kadar ücretlendirilen hat türlerinden olurken, faturası olarak bilinen hatlar baştan ödediğin kadar ya da kontörlü olan hatlardır .Avea Tarifeleri  Faturasız hatlarla konuşma, mesajlaşmaya ya da internete girmeye devam edebilmen için yüklediğiniz TL ya da kontörün biter bitmez tekrar yüklenmesi gerekir. Avea’da müşterilerinin güç durumda kalmaması için tarife sorgulamada birçok seçenek sunmuş ve kullanıcısının hangi tarife uygunsa ona geçmesine olanak sağlamıştır. Avea tarifeleri hepsi birbirinden farklıdır. Bazı tarifeleri konuşmayı fazla yapan mesaj az kullanan kişilere yöneliktir, bazı tarifeleri ise fazla konuşmayan fakat oldukça çok kısa mesaj ve internet kullanan abonelerine yöneliktir.
Avea Faturalı Tarife Sorgulama

İnternet Sitesinden Tarife Sorgulama

Avea hat kullanıcıları eğer tarife sorgulamak istiyorlarsa internetin olduğu herhangi bir cihazdan internete girmeleri ve avea.com.tr sayfasını açmaları gerekmektedir.

Veya Buraya Tıklayarak Sayfaya direct giriş yapabilirsiniz.
Açılan bu sayfada bulunan Online İşlemler sayfasına tıklayarak telefon numarası ve şifre ile giriş yapıp tarifelerini öğrenebilirler.

Avea Müşteri Hizmetlerini Arayarak Tarife Sorgulama

Kendi Avea hattınızdan 500’ü tuşlayarak ya da diğer hatlardan 444 1 500 numaraları tuşlayıp sesli yanıt sistemini ile tarifenizi öğrenmek istediğinizi belirterek istediğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz.
SMS İle Avea Tarife Sorgulama
Cep telefonunuzdan kısa mesaj bölümüne girin büyük harflerle TARIFEM yazarak 5555’e kısa mesaj gönderin. Tarifeleriniz hakkında tüm bilgiler cep telefonunuza gelecektir.

Avea Faturasız Tarife Sorgulama

Avea Online İşlem Merkezi ile Tarife Sorgulama
Öncelikle internete bağlanabilen bir cihaz yardımı ile Avea resmi web sitesi olan avea.com.tr sayfasına giriş yapın. Daha sonra Online İşlemler sayfasına tıklayarak geçiş yapın. Sizden istenen telefon numarası ve şifreyi yazarak giriş yapıp tarifenizi öğrenin.
Avea Müşteri Hizmetlerini Arayarak Tarife Sorgulama
Cep telefonunuzdan 444 1 500 numaralarını arayarak veya 9333’ü tuşlayarak Avea müşteri hizmetlerine ulaşabilir ve tarifenizi öğrenebilirsiniz.
Sesli Yanıt Sistemi ile Tarife Sorgulama
Cep telefonunuzdan 500’ü arayabilir ya da diğer hatlardan 444 1 500’ü arayıp sesli yanıt sistemi ile tarifenizi sorgulayabilirsiniz.

About admin

68 queries 0,881