Aras Kargo Takip Sorgulama

Yurt içinde hizmet vermekte olan aras kargo bir çok firma ile anlaşmalı bir kargo şirketidir. Aras kargo ülke genelinde neredeyse her noktaya hizmet vermektedir. İnternet üzerinden yapmış olduğumuz alışverişlerde ve yahut gönderi aldığımızda aklımıza takılan sorulardan birisi olan kargom nerede bir kargo şirketinin olmazsa olmazı haline gelmiştir. Aras kargo da müşterileri için hazırlamış olduğu hizmet alanlarından birisi olan kargo takip ile daha kaliteli hizmet portföyüne yenilikler katmıştır.

Aras Kargo Takip Sorgulama Nasıl Yapılır

Kargo şirketleri gerek zamandan gerekse müşteri memnuniyeti için hızlı kargo takip hizmeti vermektedir. Bunun için yani kargonuzun durumunu sorgulamak için gerekli olan tek şey kargo takip numarası dır. Eğer kargonuzu yollayan kişi size bir takip numarası vermiş ise işiniz çok kolay ve hızlı gerçekleşecek demektir.

 

 

Yukarı resimde de görüldüğü gibi kargo takip bölümüne tıklayınız. Daha sonra açılacak olan sayfa da sizden istenilen kargo takip numaranızı giriniz. Aşağıda resimde ilgili resmi paylaşıyorum.

 

 

 

 

Aras Kargo İletişim Numarası 

Aras kargo için verilen iletişim numarası tel:4442552 bu numaradan müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz. Eğer aras kargo ilçelerinin telefon numarası lazım ise bunun için Buraya Tıklayınız

Aras Kargo Çalışma Saatleri Nelerdir 

Tüm kurumsal şirketler gibi aras kargo da hafta içi tam gün hafta sonu ise sadece cumartesi yarım gün olarak çalışmaktadır. Eğer kargo yollayacak veya alacaksanız geliş süresini hesaplamanızı öneririm. Örneğin 2 günlük bir kargo iletim süresi olan bir yer için perşembe gününden önce kargolama yapılması iyi olur. Aksi taktirde perşembeden sonra yollanan kargolar her türlü pazartesi gününe kalmaktadır.

Hafta İçi: 08:30-18:00

Cumartesi: 08:30-13:00

Bir çoğumuzun unuttuğu veya gözden kaçırdığımız bir diğer soru ise aras kargo cumartesi günü açık mı sorusudur. Cumartesi günü yarım gün hizmet vermektedir.

About admin

82 queries 1,084