Adres Sorgulama

Adres Sorgulama

İkametgah adresimiz kamusal işleyiş için gerekli olan bir bilgidir. Adres Sorgulama işlemleri Kariyer yaşamınızda yeni bir işe adım atarken istenilen, yine sınav girişlerinde başvurulan adres bilgilerimizin güncelliğini koruması şarttır. Ülkemizde ilçelerin şehre dönüştüğü gerçeği göz önünde bulundurulduğunda değişen sokak ve mahalle adlarını takip etmek kolay bir iş değildir. Tüketicilerin bir çoğu internet aracılığı ile alışveriş yapmayı tercih ediyor. Satın alma kaydı oluştururken güncelliğini kaybetmiş bir adres bilgisi girmeniz durumunda yeriniz tespit edilmeyebilir ya da kargo yanlış bir adrese giderek geri döner. İadeye düşen ürünlerin peşinden koşmak yerine güncel adres bilgilerini öğrenmek için sorgulamam.com sitemizde yer alan adres sorgulama linkine tıklayabilir, güncel adres bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

ADRES SORGULAMA İÇİN TIKLAYINIZ...

Adres sorgulama işlemleri için site site dolaşmak ve boş linklere tıklamanızı önlemek amacı ile oluşturduğumuz adres sorgulama sayfasına istenilen bilgileri eksiksiz bir şekilde girerek güncel adres bilgileriniz öğrenebilir, bir değişiklik olması durumunda gerekli düzenlemeleri yapabilirsiniz. Okul ya da bankalara verdiğiniz adres bilgilerinin değişmesi sonucu adınıza gönderilen bütün yazışma ve bilgilerin yanlış yere gönderilmesi kaosu ile karşılaşmamak için atacağınız en doğru adım yukarıda vermiş olduğumuz linke tıklayarak ikametgah bilgilerinize ulaşmaktır.

Adres Sorgulama Nasıl Yapılır?

Adres sorgulama işlemini gerçekleştirmek için öncelikle linkimize tıklayın. Sizleri yönlendireceğimiz sorgulama ekranına TC kimlik numaranızı ve kutucuk içinde yer alan rakamı yazarak güncel bilgilerinize ulaşabilirsiniz. Yaptığınız sorgulama ile hane içinde yaşayan kişileirn isim soy isim ve bilgilerine ulaşabilir, nüfusa kayıtlı aile bireylerini görüntüleyebilirsiniz. Bir başka sorgulama sistemi ise Yüksek Seçim Kurulu sayfasında yer alan aramadır. Yüksek Seçim Kurulu Sorgulama İçin Tıklayınız. Seçim Kurulundan adres sorgulama yapabilmeniz için gireceğiniz TC kimlik numara sahibinin 18 yaşından büyük olması ve Yüksek Seçim Kurulu’nda kaydının bulunması şartı vardır. Eğer arama yaptığınız kişi yetişkin ise adres bilgilerine erişebilirsiniz. Bu işlemi yapma sorumluluğu yapan kişiye ve Yüksek Seçin Kurulu’na aittir. Kurumsal işlerinizi yürütmek ve yaşamın her alanında gerekli olan adres bilgilerinize ulaşmak için sorgulamam.com hizmetinden günün her saati ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

 

About admin

60 queries 0,399